EMLAK VE İŞYERLERİNE AİT ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON ÖDEME TARİHİ 1 HAZİRAN

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2015 Yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit Ödemelerinde son günün 1 Haziran pazartesi olduğunu ifade ederek vatandaşların cezai işleme maruz kalmamaları için bu tarihe kadar ödemelerini yapmaları gerektiğini söyledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada şöyle konuştu. ” 2015 Yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit Ödemelerinde son günün 1 Haziran pazartesi sona eriyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için son günü beklemeden ödemelerini yapmaları gerektiği konusunda bir kez daha uyarmak istiyorum 1′inci Taksit Ödemelerinde son günün 1 Haziran pazartesi olması nedeni ile hafta sonu da vezneler açık olacaktır. Vatandaşlarımızın, Cumartesi pazarı katlı otopark içerisinde bulunan Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Gelir Veznelerinden bu tarihe kadar ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

İNTERNET ÜZERİNDEN ÖDEME YAPILIYOR

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ödemelerin İnternet üzerinden de yapıldığını ifade ederek şöyle devam etti. ” Vatandaşlarımız ödemelerini internet üzerinden de yapabilmektedirler. Bunun için www.https://altinordu.bel.tr/ adresine girerek E-Belediye menüsünden T.C kimlik numarası ile ödeme gerçekleştirebileceklerdir” diye konuştu.