EMLAK VERGİSİ 1. TAKSİTİNDE SON GÜN 1 HAZİRAN

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2015 yılı Emlak Vergisi ile iş yerlerine ait çevre Temizlik Vergisinin 1. taksitinin son ödeme süresinin 1 Haziran 2015 Pazartesi günü olduğunu söyledi.
Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi ” 2015 yılı Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisinin son ödeme tarihi 1 Haziran 2015 Pazartesi mesai saatinde sona eriyor. Vatandaşlarımızın bu tarihe kadar ödemelerini Cumartesi pazarı katlı otopark içerisinde bulunan Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Gelir Veznelerine yapmaları gerekmektedir.
ALINAN HER VERGİ VATANDAŞA YATIRIM OLARAK GERİ DÖNÜYOR
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” Vatandaştan vergi olarak alınan her kuruşun yine vatandaşa yatırım olarak geri döndüğünü” söyleyerek şunları kaydetti. “Altınordu Belediyesi olarak daha yaşanılabilir bir Altınordu inşa etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımız her alanda tüm hızla devam ediyor. Yapılan bu çalışmalar için harcadığımız efor bir yana maddi kayıp da yaşıyoruz. Bu aldığımız vergiler yine vatandaşlarımıza hizmet olarak geri dönmektedir” diye konuştu.