Engelsizler Ordusu Dolu Dizgin

17.12.2017

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı sahasında konuk ettiği Aksaray Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımını 73-56 mağlup etti.

HABER (1)

2017-2018 sezonuna ‘O Sen Bu Sene’ sloganı ile başlayan Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig’inde gösterdiği başarılı performansını sürdürmeye devam ediyor. Ligin 7. Haftasında Aksaray Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımını konuk eden Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı rakibi karşısında etkili bir oyun sergiledi. Çekişmeli geçen maçta rakibi üzerindeki üstünlüğünü müsabaka boyunca sürdüren Altınordu Belediyesi sahadan 73-56 galip ayrıldı.

Başkan Tekintaş: “Ordumuza Ve Altınordumuza Sevinçler Yaşatmaya Devam Edeceğiz”

Altınordu Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynan müsabakayı çok sayıda basketbol sever izlerken Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımını hiçbir zaman yalnız bırakmayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ta maçı tribünden takip etti. Maç sonrası iki takım oyuncularını da tebrik eden Başkan Tekintaş burada yaptığı açıklamada galibiyetin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Oyuncuların maç süresince etkili bir oyun sergilediğini aktaran Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımımızı aldıkları galibiyet dolayısıyla kutluyorum. İki takım oyuncuları sabırla iyi bir mücadele örneği gösterdi. Bu iyi oyun sonrası galibiyete ulaşan oyuncularımızı ve teknik heyeti tebrik ediyorum. Tribündeki seyircilerimiz mutlu ederek önemli bir görev gerçekleştirdiler. Mücadelemize devam ederek Ordumuza ve Altınordumuza sevinçler yaşatmayı sürdüreceğiz” dedi.

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı aldığı bu sonuçla ligde oynadığı 7 maçta galibiyet sayısını 6’ya çıkardı ve üst sıralardaki yerini korudu.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5)