GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ” Her mahallemizde Altınordu ve Büyükşehir Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz.”dedi.

Altınordu Belediyesi tarafından Yukarıtepe Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi. Düzenlenen programa Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Meclis Üyeleri, Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, muhtarlar, Akçatepe ve Kayabaşı Mahalle sakinleri katıldı.

“ALLAH’A VE SİZLERE VERECEĞİMİZ HESABI BİLEREK ÇALIŞIYORUZ”

İftar öncesinde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Her mahallemizde Altınordu ve Büyükşehir Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. Derdimiz; bize verilen sorumluluğun gereğini yapabilmektir. 30 Mart 2014′de biz aday olarak huzurunuza çıktık. Bizi tercih etmenizi söyledik. Sizlerde böyle bir kararı verdiniz. O tarihten sonra bunun sorumluğu bizdedir. Bunda bıkkınlık ve yorgunluk yok. Allah’a ve sizlere vereceğimiz hesabı bilerek çalışıyoruz. Bu çerçevede mahallelerimizde çok özel çalışmalar yaparak bilhassa beton yollar ile mahallelerimizin bir birine bağlamaya devam ediyoruz. Ulaşımdan, çöpe her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Bu akşamki davetimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>