HEDEFİMİZ; MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE OLMAKTIR

 Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, belediye personelleriyle iftar programında bir araya geldi.

            Durugöl Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, personeller ve aileleri katıldı.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

  İftar öncesinde personellere seslenen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurgularken,” Hedefimiz; 2019 yılına doğru giderken milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek, milletin duasını almak ve milletimizin gönlünde olmaktır” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM EDECEK”

 Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada;”Yılları birlikte geçiriyoruz. Bu millete birlikte hizmet ediyoruz. Ordu Büyükşehir’in merkezinde olan ve en büyük belediyesi olan Altınordu Belediyesi’nde birlikte çalışıyoruz. Hedefimiz; öncelikle yeni kurulmuş olan belediyemizin kendi iç birlikteliğini daha üst seviyelere taşıyabilmek, tecrübeyi pekiştirmek, bilgileri paylaşmak, milletimizin beklediği hizmetleri en üst seviyede herkesin memnun olacağı şekilde sürdürebilmektir. Bu davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu büyük ailenin birlikteliğini beraberce aynı masada iftar yaparak bir kez daha göstermiş oluyoruz. Altınordu Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam edecek. Hedefimiz; 2019 yılına doğru giderken milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek, milletin duasını almak ve milletimizin gönlünde olmaktır” diye konuştu.

            Başkan Tekintaş’ın konuşmasının ardından Almanya’nın Recklinghause kentinde düzenlenen SG Hıllen Futbol Turnuvasında 24 takım arasından 6′ıncı olarak turnuvayı tamamlayan Altınordu Belediyespor U-11 takımının teknik ekip ve futbolculara teşekkür belgesi verildi

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>