HİZMETLERİ AKSATMAYACAĞIZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “195 bin 817 nüfusun tamamına hizmet eden bir belediye’yiz “ dedi.
AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim ve yönetimi Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Başkan Tekintaş’a iade-i ziyarette bulunduklarını belirtirken, “Altınordu İlçe Başkanlığı ilçe kongresini tamamladıktan sonra Kadın Kolları ve Gençlik Kolları kongrelerimizi de tamamladık. Belli bir süre geçti ama sizlere iade-i ziyarette bulunamamıştık . Kongre sürecimizi bitirdikten sonra yönetim kurulu üyelerimizle beraber sizlere bugün iade-i ziyaret yapma gereği hissettik, kabulümüzden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Bugün hizmet etmekte olduğumuz Altınordu Belediye Başkanlığını bizim yürütmemizi milletimizin takdiri ile tercih etti ve dolayısıyla bu hizmeti yürütmeye devam ediyoruz. Altınordu Belediye Başkanı olarak 195 bin 817 nüfusun tamamına hizmet eden onların belediye başkanı olarak burada bulunan bir kardeşinizim. Altınordu Belediyesi yapılan çalışmaları CHP, MHP ve AK Parti meclis üyeleri ile birlikte koordineli bir şekilde yürütüyoruz. Bunun yanında yeni kurulan bir Belediye olarak kısa bir süre içinde önemli yol kat ettik. İhalesini tamamladığımız 72 Mahalleye 72 kilometrelik beton yol ihalesini tamamlayarak çalışmalara başladık. Şuan için 72 mahallemizde beton yol çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki günlerde diğer asfalt ve kaldırım ihaleleri yapıldıktan sonra ilçemiz de yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz” dedi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti. “Bir kez daha şunu ifade etmek isterim ,bugüne kadar verilmiş olan tüm desteğe , bize verilen güvene ilçe başkanımız nezdinde şahsına tüm teşkilat adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte desteğinizin , önerilerinizin ve bu millete hizmet edebilmek için , bu onuru taşıyabilmek için birlikte yürüttüğümüz çalışmaların sonuca ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu da söylemek istiyorum . Bu beklentiyle inşallah bizde Belediye Başkanı olarak, belediye Başkan Yardımcıları olarak Altınordu Belediyesi’nin tüm idari birimleri ve çalışan personeli olarak ,bu hizmeti aksatmaksızın sürdüreceğimizin halkımız tarafından bilinmesini istiyoruz” diye konuştu.