İLÇEMİZİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Altınordu ilçemizde el vurmadık yer bırakmadan geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz” dedi.

​ ​Altınordu Belediyesi tarafından Bayadı Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi. Düzenlenen programa Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Mustafa Genç, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı Yönetimi ile Bayadı, Artıklı, Kovancı, ve Altınyurt Mahalle sakinleri katıldı.

​ ​Başkan Engin Tekintaş, iftar programının verildiği alanda çiçekler ile karşılanırken, vatandaşlarla tek tek ilgilendi.
​ ​İftar öncesinde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “İçerisinde iftar verdiğimiz Bayadı İlkokulu’nun bahçesini bize verdiğiniz destek sonrasında istediğiniz hale getirdik. Çevre duvarıyla, oyun alanı ve asfaltıyla bu sorunu ortadan kaldırdığımıza inanıyoruz”​ ifadelerini kullandı.

“ALLAH BU ÜLKEYE KEM GÖZLE BAKANLARA FIRSAT VERMESİN”

“Allah bizi böyle güzelliklerden mahrum eylemesin” diyen Başkan Tekintaş, “Allah birliğimiz daim eylesin. Özellikle ‘Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet , Tek Devlet’ dediğimiz gibi ülkemizin bütünlüğünün bozulmaması için şehirler verdiğimiz bu güzel ülkemizde Allah bu ülkeye kem gözle bakanlara fırsat vermesin. 30 Mart 2014 seçimleri öncesinde sizlere söz verdik. ‘Sizlere hizmetkâr olacağız, sizin için gece gündüz çalışacağız’ dedik. Bizim bu verdiğimiz söz üzerine sizlerde bizi iş başına getirdiniz. Bugün bu sözümüzü yerine getirmenin rahatlığı ile aranızdayız. Ulaşım yollarıyla ve çöp sorununu çözerek sizlerin buralarda rahat yaşamanızı sağlamaya devam ediyoruz” diye konuştu.

“ELİMİZDEKİ TÜM İMKANLARI SİZLER İÇİN SEFERBER EDİYORUZ”

İlçeyi en iyi şekilde geleceğe hazırlamaya çalıştıklarının altını çizen Başkan Tekintaş, “Elimizdeki tüm imkanları sizler için seferber etmeye devam ediyoruz. İlçe merkezimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Sizleri yeni hizmete sunduğumuz, Karadeniz bölgemizin en güzel hizmet binalarından olan Belediye Hizmet binamızı görmeye davet ediyorum. Bu binayı milletimizin hizmetine sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Civil ırmağının iki yakasını bir araya getiriyoruz. Mostar Köprüsünü bayramda üzerinden geçilecek hale getiriyoruz.Yaya köprüsü olarak yaptığımız bu köprü trafik yoluna kimse uğramadan sahilden rahatlıkla 8 Km’lik alanı kullanabilecek hale dönüşüyor. Şehir merkezinde yine 30 Km sıcak asfalt planlaması yaptık bunu sürdürüyoruz. Dış mahallelerimizde beton yolu bitirdik V kanalları bitiriyoruz. 2017 yılında 90 km tekrar bu ilçeye kazandıracağız.
​P​rojelerimizin büyüklüğü sizlerin bize verdiği güçten geliyor. Siz varsanız biz varız. Size hizmet etmenin onurunu projelerin büyüklüğü ile sizlere ifade etmeye çalışıyoruz. Altınordu ilçemizde el vurmadık yer bırakmadan geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Bu gücü sizden, teşkilatlarımızdan ve muhtarlarımızdan alıyoruz. Allah’ın izni ve sizleri duasıyla bizlerin gayretli çalışmalarıyla Karadeniz’in en güzel ilçesi olacağız” şeklinde konuştu.
Başkan Tekintaş’a konuşmasının ardından Bayadı Mahalle Muhtarı Yener Angın, Altınordu İlçesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, hediye takdim etti.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>