İzmir’de Kazanan ‘Altınordu Kardeşliği’ Oldu

Başkan Tekintaş: “Amacımız Milli Takıma Sporcu Yetiştirmek”

Altınordu Belediyespor U14 ve U15 yaş grubu futbolcuları verimli geçen İzmir ziyaretini tamamlayarak Ordu’ya döndü.

HABER (2)

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Futbol Kulübü arasında imzalanan ‘Kardeş Kulüp’ protokolü kapsamında İzmir’e giden Altınordu Belediyespor kafilesi hazırlık maçı ve tesislerin ziyaret edilmesine olanak sağlayan gezisini tamamladı. Altınordu FK gezisi kapsamında kulübün alt yapısı ve tesislerde verilen eğitimler hakkında Altınordu Belediyesporlu futbolcuların bilgi almaları sağlandı. Gezide ayrıca Altınordu FK ile Altınordu Belediyespor arasında oynanan müsabakada kazanan dostluk oldu.

Başkan Tekintaş: “Milli Takımlara Sporcu Yetiştirmek İçin Çalışıyoruz”

İki gün süren seyahatın ardından Ordu’ya dönenen Altınordu Belediyesporlu minik futbolcular Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından karşılandı. Oyuncular ile tek tek el sıkışan Başkan Tekintaş, çok verimli bir gezinin geride kaldığını söyledi. Yapılan bu tür faaliyetlerle başarılı futbolcular yetiştirmek istediklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Altınordu FK ile yaptığımız protokol ile hedefimiz yapılan tüm çalışmaları yerinde görmek ve hazırlık maçları yaparak deneyim kazanmaktı. Bu kapsamda oyuncularımız İzmir’e giderek bunu gerçekleştirdi. Bugün bu deneyimleri yaşayan oyuncularımızın ileride takımlarımıza katkı sunacağına ve elde ettikleri başarılarla Milli Takım’a yükseleceğine sonsuz inanıyoruz. İlerleyen günlerde de Altınordu FK’yı ilçemize davet ederek yapacakları hazırlık maçları ile oyuncularımızın bir alışkanlık oluşturmasını sağlayacağız” dedi.

Yönetici Ve Teknik Heyet Ziyareti Değerlendirdi

İzmir’e giden Altınordu Belediyespor yöneticileri ve teknik heyet gerçekleştirilen geziyi değerlendirdi. Çok kapsamlı ve verimli bir ziyaret olduğunu aktaran teknik heyet ve yöneticiler, bu tür gezilerin tesisleşme ve alt yapı noktasında önemli kazanımlar sağladığını ifade ettiler.

Minik Futbolcuların Ufku Genişledi

Alt yapısı ile ün kazanmış Altınordu FK’nın alt yapısını gezme ve onlarla maç yapma fırsatı yakalayan Altınordu Belediyesporlu futbolcular ise yaşadıklarını deneyimleri anlattılar. Çok güzel bir etkinliği geride bıraktıklarını, oynadıkları maçta ise dostluğun kazandığını vurgulayan minik futbolcular bu gezinin düzenlenmesini sağlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a da teşekkürlerini ilettiler.

HABER (1) HABER (2) HABER (3) HABER (4) HABER (5) HABER (6) HABER (7) HABER (8)