KANTİNCİ ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Ordu Kantin İşletmecileri Derneği’nden Başkan Tekintaş’a teşekkür ziyareti.

Ordu Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Kadir Isırgan ve yönetimi Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamından ziyaret ederek, kantinci esnafına verdiği destek dolayısıyla teşekkür etti.

Her zaman küçük esnafın yanında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ İlçemizde mevcut olan bütün kantinci esnafının her zaman yanında olduk, bundan sonra da yanında yanlarında olamaya devam edeceğiz. Kantin İşletmecileri Derneği Başkanımız, Kadir Isırgan ile her platform ’da kantinci esnafı kardeşlerimizin mevcut durumları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunuyoruz.  Onların mevcut durumlarını nasıl  iyileştirebiliriz, onun ile ilgili olarak çalışıyoruz. Nazik ziyaretleri için Ordu Kantin İşletmecileri Derneği Başkanımıza ve Yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ordu Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Kadir Isırgan “ Öncelikle Altınordu Belediyemizin yeni hizmet binasının Altınordu ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Böyle güzel bir hizmet binasında başkanımızın ve ekibinin Altınordu ilçesi için önemli çalışmalar yapacağından hiç kuşkumuz yok.Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a kantinci esnafına gösterdikleri  ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>