HEDEFİMİZ KARŞIYAKA MAHALLESİNİN BÜTÜN SORUNLARINI ÇÖZMEK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Karşıyaka Mahallesinde gezi ve incelemelerde bulundu.
Karşıyaka Mahallesinde gerçekleştirilen incelemelere Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Evli ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi ekipleri katıldı.
Karşıyaka Mahallesinde yapılan ve yapılacak olan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Enver Yılmaz “ Hedeflerinin daha modern bir Mahalle olduğunu” söyledi.

ÖZLENİLEN MODERN BİR MAHALLE  OLACAK

Karşıyaka Mahallesinin nüfus bakımından birçok ilçe Belediyesini geride bıraktığını ifade eden Başkan Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti “ Yoğun nüfusun olduğu bu alanda geciktirilen ve yapılamayan alt yapıda çalışmaları yerinde görmek için Altınordu Belediye Başkanımız ve ekiplerimiz ile birlikte Karşıyaka Mahallemizde incelemelerde bulunuyoruz. Hedefimiz yollar başta olmak üzere alt yapısı ve üst yapısı ile Karşıyaka Mahallemizi özlenilen modern bir Mahalle haline getirmek olacaktır.

Nüfus bakımından birçok ilçeden daha fazla nüfusa sahip olan Karşıyaka Mahallemizde önümüzdeki günlerde başlayacak olan hem sıcak asfalt hem de diğer çalışmalar ile birlikte tam anlamıyla sorunlarına neşter vuracağımız bir sürece giriyoruz. Yapacağımız bu çalışmalar ile birlikte Karşıyaka Mahallemiz daha modern bir mahalle olacaktır” diye konuştu.

KARŞIYAKA MAHALLEMİZ BİZİM ÖNEMLİ MAHALLELERİMİZDEN

Karşıyaka Mahallesinin ilçenin en önemli mahallelerinden birisi olduğunu vurgulayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise ” Yapılacak olan çalışmalar ile mahallenin sorunlarından kurtulacağını” söyledi.
Başkan Tekintaş, açıklamasında; “Bugün Karşıyaka Mahallemizde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz , OSKİ Yetkilileri, Büyükşehir ve Altınordu Belediyemizin bağlı birimleri ile birlikte hem yapılmış olan işleri hem de yapılacak olanları yerinde görmek üzere bir ziyaretteyiz. Karşıyaka Mahalle Muhtarımız ile birlikte cadde ve sokaklarda yapılacak olan çalışmayı yerinde inceliyoruz. Yapacağımız çalışma ile birlikte Karşıyaka Mahallesi daha modern bir mahalle haline gelecek. Altıonordu Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde başlayacağımız sıcak asfalt uygulaması var. Hedefimiz Ordu Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hizmet ihtiyacı duyulan her noktada çalışma başlatacağız. Hedefimiz mahallelerimizdeki değişim ve dönüşümü birlikte yaşamak olacaktır. Ben Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve ekibine verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Öte yandan Karşıyaka Mahallesinde bulunan esnaflar yapılan çalışmadan memnun olduklarını ifade ederek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a desteklerini ifade ettiler.