KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE SICAK ASFALT ÖNCESİ ALT YAPI ÇALIŞMASI BAŞLADI

Altınordu Belediyesi 2016 yılında ilçe merkezinde uygulamaya koyduğu sıcak asfalt projesine devam ediyor.

Altınordu Belediyesi tarafından 2016 yılı içinde ilçe merkezinde uygulanacak olan 30 km’lik sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Daha önce Subaşı, Bucak ve Şirinevler Mahallesinde çalışma gerçekleştiren ekipler, Ordu Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) ’nin Karşıyaka mahallesinde belirlediği alanlarda alt yapı çalışması gerçekleştiriyor.

Altınordu ilçe merkezinde şuana kadar 10 km’lik sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Hedefimiz yıl sonuna kadar 30 km’lik sıcak asfalt gerçekleştirmektir” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada ;“ Altınordu ilçemizde sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) tarafından sıcak asfalt çalışmasına izin verilen alanlarda ekiplerimiz çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsam da Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz Karşıyaka Mahallesinde sıcak asfalt çalışması öncesi alt yapı çalışmasına başladılar. Hedefimiz ilk etapta yaklaşık 4 km’lik yol ağında sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmek. Daha sonra yine AYKOME’den aldığımız veriler doğrultusunda bu çalışmayı Karşıyaka mahallemizde genişletmektir” diye konuştu.

MİLLETİMİZE SÖZ VERDİK

Yapılan çalışmalarının halk tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını belirten Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “ Yaptığımız incelemeler ve Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME)’nin verdiği bilgiler doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Milletten aldığımız güç ve destek ile çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Millete söz verdik, sözümüzü yerine getireceğiz”     şeklinde konuştu.

Öte yandan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri, hizmetlerinden dolayı Başkan Engin Tekintaş’a ve ekibine teşekkür etti.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>