KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ordu Valiliği, Altınordu Belediyesi tarafından bu yıl 3′üncüsünü düzenlenecek “Ordu 3. Ulusal Karadeniz Kitap Fuarı” kapılarını kitapseverlere açıyor.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Ordu 3. Ulusal Karadeniz Kitap fuarı yarın kitapseverlere kapılarını açıyor. 21-30 Ekim tarihleri arasında Ordu Kültür Sanat Merkezinde Ordulular ile buluşacak olan fuara birçok yazar ve yayınevi katılıyor.

Altınordu Belediyesinin büyük katkı verdiği fuarda incelemelerde bulunan Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Aydın Şaşmaz  yaptığı değerlendirmede “Öncelikle bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan  Ordu Ulusal Karadeniz Kitap fuarına tüm halkımızı davet ediyorum. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bizlerde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. İnanıyorum ki güzel bir fuar bizleri bekliyor. Her gün birbirinden değerli yazarlarımız burada kitapseverler ile buluşacak. Gelecek olan hemşerilerimiz dop dolu bir fuar ile karşılaşacak” diye konuştu.

21-30 Ekim tarihlerinde kapılarını açacak olan fuara 52 yayınevinin yanı sıra fuar süresince, sergiler, yazarların imza günleri, tiyatro ve konferans gerçekleştirilerek.

Öte yandan fuarın ilk günü olan 21 Ekim tarihinde; Yazarlar, Hasan TANRIVERDİ, Tekin SÖNMEZ,Murat YALÇIN kendi standlarında imza günü düzenleyecekler..

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>