KÖKENLİ KAMYONCULAR KOOPERATİFİ’NDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

30 Mart yerel seçimlerinin ardından millete verdiği sözleri tek tek yerine getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu kapsam da bir sözünü daha yerine getirdi.

2014 yerel seçimlerinde ziyarette bulunduğu Kökenli Çamsan Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerine kamyon garajı alanını sıcak asfalt sözü veren Başkan Engin Tekintaş, yaklaşık 1100 metrekare alanı sıcak asfalt döktürerek bu sözünü yerine getirmiş oldu.

Çalışmaları Kooperatif Başkanı ile yerinde takip eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Milletimize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, Altınordu ilçemiz için bundan sonra ne söz verdiysek, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada, “ 2014 yerel seçimlerinde seçim çalışması sırasında burada bulunan kooperatif üyesi arkadaşlarımıza söz vermiştik. Burayı sıcak asfalt döküp, daha modern daha kullanışlı bir alana çevirecektik. Aradan geçen zaman içinde yapılan alt yapı çalışması ve diğer çalışmaları yaptık. Bugün de fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yaklaşık 1100 metrekare alanı sıcak asfalt dökerek arkadaşlarımızın hizmetine sundular. Onların mutlu olması, bizleri de mutlu ediyor” diye konuştu.

 Kökenli Çamsan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Özdemir ise şunları söyledi: “ 2014 yerel seçimlerinde Başkanımız ve ekibi bizleri ziyaretinde burayla ilgili söz verdiler. Ben Başkanımız ve ekibine sözlerini yerine getirdikleri için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesinin yaptığı ve bundan sonraki yapacağı bütün çalışmalarda kolaylıklar diliyorum” 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>