“KOYDUĞUMUZ KURALLARA ÖNCE BİZ UYMALIYIZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Temizlik İşleri Müdürlüğün de görev yapan personelleriyle bir araya geldi. Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, belediyenin koyduğu kurallara ilk önce belediye personellerinin uyması gerektiğini ifade etti.

Belediye personellerinin sergiledikleri olumsuz davranışların belediyeye olumsuz olarak yansıdığının altını çizen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Belediye bir kural koymuşsa, bu kurala ilk önce belediye personeli uymak zorundadır. Çünkü oradan örnek alacaklardır. Eğer orada bir olumsuzluk var ise o olumsuzluğun yansıması söz konusu olursa, şoförler, yanında çalışanlar, araç arkasında çalışan arkadaşlarımız bu noktada dikkatli değilse, netice itibariyle belediyeyi temsilen bir vatandaş tarafından gerçekleştirilmiş oluyor” diye konuştu.

HER ÇALIŞAN BU BELEDİYEDE BENİM KADAR SORUMLUDUR

Her çalışan bu belediyede benim kadar sorumludur” diyen Başkan Tekintaş, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Benim neyime diyemezsiniz. Ben 8.00’da başlarım akşam 17.00’da evime giderim diyebilirsiniz, fakat bu süre içerisinde her hareketinizin, her yaptığınız işin, her sözünüzün mutlaka yansıması belediyeye fatura edilir. Çünkü neticede, burada bu işi birlikte yapıyoruz. Bizim hedefimiz; hiçbir arkadaşımız hiçbir olumsuza meydan vermeden, kendini rahatsız edebilecek, Belediyeyi rahatsız edebilecek, idaresini rahatsız edebilecek bir tavra girmeden çalışmalarına devam etmelidir” şeklinde konuştu.