KUDOF’TAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARET

Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Kulübü (KUDOF) Başkanı İlhan Türkmen ve üyeleri Başkan Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Türkmen ve beraberindeki heyeti Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz karşıladı.
BAŞKAN TEKİNTAŞ: “İLÇEMİZİN TANITIMINA KATKI SUNAN HERKESE KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK”

Ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçenin tanıtımına katkı sundukları için KUDOF’a teşekkür ederken, “Ordu’nun ve Altınordu ilçemizin tanıtımına katkı sunan Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Kulübü (KUDOF) üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. KUDOF üyelerimizin yaptıkları çalışmaları gerek sosyal medyadan gerekse de yazılı ve görsel medyadan yakından takip ediyorum. Bir şehrin tanıtımı ancak var olan güzelliklerin ortaya çıkarılması ile mümkün. KUDOF üyelerimiz de fotoğraf makineleri ile bu güzellikleri ortaya çıkartmak için büyük çaba sarf ediyorlar. Biz yöneticilere düşen görev ise bu güzellikleri turizme kazandırmaktır. KUDOF üyelerimizin çektiği fotoğrafları Belediye içerisinde hazırlayacağımız galeride yayınlayarak ilçemizin görünmeyen güzelliklerini halkımızın görmesini sağlayacağız. Bunun için çalışma yaptık. En kısa zamanda Altınordu Belediyemiz içinde oluşturacağımız sanat galerimizde bu düşüncemizi hayata geçirmiş olacağız” diye konuştu.

“İLGİSİNDEN DOLAYI BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Kulübü (KUDOF) Başkanı İlhan Türkmen ise, “Öncelikle Başkanımız Engin Tekintaş’a ve yardımcılarına bizlere verdiği destek dolayısıyla teşekkür ediyoruz. KUDOF üyeleri olarak Altınordu ilçemizin güzelliklerini ortaya çıkartmak için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz yapacağımız çalışmalar ile Altınordu’nun arşivini en güzel fotoğraf kareleri ile oluşturmak ve gelecek nesillere güzel kareler bırakabilmek. Onun için de KUDOF üyeleri olarak elimizden gelen çabayı sonuna gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>