KUYLU,KARAAĞAÇ, HACILAR VE GÜMÜŞKÖY MAHALLE SAKİNLERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Altınordu Belediyesi tarafından Kuylu Mahallesinde düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkan yardımsı Fatih Evli,AK Parti Altınordu ilçe Başkanı İbrahim Hekim, Karaağaç,Hacılar ve Gümüşköy Mahalle sakinleri katıldı.

İftar programına katılan vatandaşlar ile tek tek selamlaşan Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” belli başlı sorunları olan mahallelerimizin bu sorunlarını en kısa zaman içinde çözeceklerini ” belirtti.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmasında şunları söyledi. ” Altınordu Belediyesi olarak mahallelerimizdeki sorunları her fırsat bulduğumuzda yerinde tespit ederek çalışma yapıyoruz. Bunların başında ulaşım geliyor. Kuylu mahallemiz başta olmak üzere Karaağaç,Hacılar ve Gümüşköy mahallelerimizin yol, çöp ve su sorununu Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile beraber çözmeye devam ediyoruz. Altınordu Belediyesi olarak başlattığımız beton yol çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Sizlere standartları yüksek yollar yapmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fındık mevsimi dolayısıyla belki çalışmalarımızda biraz sapma olabilir ancak bizler mahalle muhtarlarımız ile bu konuyu istişare yaparak çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Ben öncelikle bu akşam bu davetimize katılan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.