MAHALLEMİZDEKİ DEĞİŞİMİ GÖRMEK İÇİN DÜNE VE BUGÜNE BAKMALIYIZ

haber (1)haber (2)haber (3)haber (4)haber (6)haber (7)haber (8)haber (5)Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Öceli mahallesini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Engin Tekintaş’a Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

Öceli mahallesinin dününe ve bugüne bakıldığında çok şeylerin değiştiğinin fark edildiğini belirten Başkan Engin Tekintaş, “Öceli mahallesinde Altınordu Belediyesi olarak 1130 metre uzunluğunda beton yol döktük. Bunun haricinde 2017-2018 yılları arasında yine 2200 metre beton yol içinde çalışmalara başladık” dedi.

“MAHALLEMİZİN DÜNÜNE VE BUGÜNÜNE BAKMALIYIZ”

Mahallede yapılan çalışmaların bundan sonra da artarak devam edeceğinin altını çizen Başkan Engin Tekintaş “Öncelikle, Öceli mahallemizde yaşayan mahalle sakinlerimizin mahallenin dünkü ve bugünkü halini iyi analiz etmeleri gerekiyor. Daha önce yolu olmayan ara sokaklar şimdi beton yol ile kaplandı, kaplanmaya devam ediliyor. Mesele işin ehli olabilmektir. Mesele millete hizmet etme meselesidir. Bizim millete hizmet etmekten başka ne derdimiz yok. Bizler millet için neler yapabiliriz sadece onu düşünüyoruz”

“1130 METRE BETON YOL YAPILDI 2200 METRE İÇİN START VERİLDİ”

Öceli mahallesine yapılan çalışmaların sadece beton yol çalışması ile sınırlı kalmayacağını sözlerine ekleyen Başkan Engin Tekintaş, “ Mahallemizde sadece beton yol çalışması ile kamayacağız. Bunun haricinde mahallemizde sıcak asfatl çalışması yapılabilecek alanlar sıcak asfalt olacak. Yine mahalle meydanı çalışmamızı bu mahallemiz de de hayata geçireceğiz. 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Öceli mahallemize toplamda 1130 metre beton yol dökümü gerçekleştirdik. Yine bunun haricinde 2017-2018 yılları arasında 2200 metre beton yol için çalışma başlatıyoruz.Söz verdik. Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik “şeklinde konuştu.

Öceli mahallesin de değişimin her geçen gün gözle fark edildiğini ifade eden mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Altınordu Belediyesine ve Başkan Engin Tekintaş’a teşekkür ettiler.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>