MALTEPE’DE ALTINORDU RÜZGARI ESİYOR

Merkezi İstanbul’da bulunan Ordu Dernekler Federasyonu(ORDEF) tarafından organize edilen, Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin katkısı ve katılımıyla gerçekleştirilen “Ordu Tanıtım Günleri” başladı.

İstanbul’un Maltepe ilçesinde düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinin ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “6 Kasım Pazar gününe kadar açık olacak olan “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğine tüm Ordulular’ı davet etti.

Şehrimizin ve ilçemizin tanıtımına katkı sağlayacak bu tür etkinliklerin önemli olduğunun altını çizen Başkan Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti “Ordu Dernekler Federasyonu(ORDEF) tarafından organize edilen “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinin açılışını gerçekleştirdik. Altınordu Belediyesi olarak, hemşehrilerimizin özlemlerini gidermek, onlarla bir arada zaman geçirmek ve Altınordu Belediyesi olarak ilçemizde yaptığımız ve bundan sonra da yapacağımız çalışmalarımızı gurbbette yaşayan hemşehrilerimiz ile paylaşmak için burada yerimizi aldık. İlk günden itibaren burada coşku ve heyecanın olduğunu, hemşehrilerimizin tanıtım etkinliğine ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunun artarak devam edeceğini ve 6 Kasım tarihinde zirve yapacağını bekliyoruz” dedi.

“TARİHİ ORDU EVLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR”

Altınordu Belediyesi olarak şehrimizin simgelerini gurbetteki hemşehrilerimize yaşatmak için tarihi Ordu evelerinden oluşan bir stand kurduklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda standımıza hemşehrilerimizin büyük ilgisi var.Gurbette yaşayan hemşehrilerimiz ile nostaljik bir ortamda oturup, hem çalışmalarımızı hem de bundan sonraki hedeflerimizi paylaşıyoruz. Aldığımız tepkiler belediye olarak doğru yolda olduğumuzu gösteriyor”

“6 KASIM GÜNÜNE KADAR AÇIK OLACAK”

“Ordu Tanıtım Günü” etkinliğinin 6 Kasım tarihine kadar açık olacağını ifade eden Başkan Engin Tekintaş “ Maltepe Sahilinde düzenlenen bu etkinlik 6 Kasım gününe kadar açık olacak. İlimizin ve ilçemizin güzelliklerine özlem duyan tüm hemşehrilerimizi Maltepe sahilinde kurulan fuar alanına bekliyorum” diye konuştu

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>