MİLLET LEHİNE OLAN TÜM UYGULAMANIN ARKASINDAYIZ

Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Millet lehine olan her uygulamanın arkasında Altınordu Belediye idaresi var” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Zabıta Müdürlüğünü ziyaret ederek, Zabıta ekipleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Karşılıklı istişarenin yapıldığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Zabıta ekiplerine uyarılarda bulundu.

Başkan Tekintaş, konuşmasında “Doğru bildiğimiz, Millet lehine olan, söz verdiğimiz, bizim tarafımızdan karar altına alınmış olan herşeyin sizler tarafından uygulandığında sonucu ne olursa olsun, bizim tarafımızdan desteklendiğini unutmayın” diye konuştu

“ZABITA EKİPLERİMİZ, ŞEHİR KONFORUNU ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR”

Zabıta ekiplerinin şehirde düzeni sağlamak için çalıştıklarının altını çizen Başkan Tekintaş, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Bugün zabıta ekiplerimiz ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda zabıta ekibimizi dinledik. Özellikle uygulamaları gözden geçirmek, varsa eksikliklerimiz onları tamamlamak için buradayız. Zabıta ekiplerimiz, bir şehrin güvenliğini, düzenini ve özellikle sağlıklı bir hayat sürdürebilmesi için konforun artırılabilmesi için çalışmayı sürdürüyorlar” ifadelerini kullandı.

“İSTİŞARE YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Zabıta ekiplerinin ikaz ve uyarılarını belediye adına yaptıklarını belirten Başkan Tekintaş, ” Zabıta ekiplerimiz uygulamalardan doğru netice alabilmek için neler yapmamız gerektiği konusunda istişare yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonrada bu istişareler sürecek. Özelliklede Kurban Bayramı öncesinde neler yapmamız gerektiğini anlattık. Mücadelemiz, gelecekteki eksiklikleri bugünden görerek tamamlama çalışmasıdır” şeklinde konuştu.

“ZABITAMIZ UYARILARINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR”

“Kaldırımlar asla işgal edilmeyecek” diyen Başkan Engin Tekintaş, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yollar araçlara terk edilecek, seyyarların daha düzenli olması gerektiğini ve pazar yerlerini düzenleyeceğimizi ifade ettik. Şehir güvenliği açısında İmar Zabıtamız, Temizlik Zabıtamız uyarılarını yapmaya devam ediyor. Kaçak yapılara kesinlikle müsade etmeyeceğiz. Temizlik noktasında bir standardımız var bu standardı giderek artıracağız. Asla taviz vermeyeceğiz. Milletimizinde bize bu desteği vermesi gerektiğini özellikle temiz ve sağlıklı çevrede yaşamak sosyal yardımın bir gereği olduğunu düşünüyorum”