MİLLETE OLAN BORCUMUZU GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK ÖDÜYORUZ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş; “30 Mart 2014 ve 1 Kasım seçimlerinden bize verdiğiniz destek bizim sizlere hizmet borcumuz olduğunu ortaya koyuyor. Biz bu borçları Allah’ın izniyle gece gündüz demeden çalışarak sizlere ödüyoruz” dedi.

Altınordu Belediyesi tarafından Durugöl Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.
Düzenlenen iftar programına AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesinde Durugöl Mahalle sakinlerine seslenen Başkan Engin Tekintaş, “Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız gibi bu yılda şehir merkezi ve dış mahallelerimizde yaklaşık 30 Mahallemizi komşularıyla iftar sofrasında buluşturmaya devam ediyoruz. Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Allah sağlıklı, sıhhatli, huzurlu bir Ramazan Ayını geçirip bayrama erişmeyi nasip eylesin. Durugöl Mahallemiz en güzel mahallelerimizden birisidir. Altınordu Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bu mahallerimizi alt yapı ve üst yapısını düzenleyerek en güzel yaşam mekanlarıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Durugöl İlkokulumuz bir yıl önce faaliyete geçti. Okulumuzun çevre düzenlemesini yaptık. Şimdi öğrencilerimiz, velilerimizin ve öğretmenlerimiz çamura basmadan okula gelip gidebiliyor.
Soya Caddemizde Büyükşehir Belediyemiz alt ve üst yapı çalışmasıyla Vali konağına kadar olan bölümü en verimli hale getirmek için çalışmalar başlıyor. 30 Mart 2014 ve 1 Kasım seçimlerinde bizlere verdiğiniz destek sizlere bizim hizmet borcumuz olduğunu ortaya koyuyor. Biz bu borçları Allah’ın izniyle gece gündüz demeden çalışarak hizmet bedeli olarak sizlere ödüyoruz.” şeklinde konuştu.

MİLETVEKİLİ GÜNDOĞDU: ” ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANIMIZ ENGİN TEKİNTAŞ’A HEPİNİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Tekintaş’ın ardından konuşan Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’nun her taşında hükümetin bir katkısının olduğunu belirtti.
Milletvekili Gündoğdu, yaptığı konuşmada, “Ramazan ayının coşkusunu ve güzelliğini birlikte yaşıyoruz. Bu organizasyonu gerçekleştiren Altınordu Belediye Başkanımız başta olmak üzere ekibine teşekkür ediyorum. Bu senede Ramazan ayını Ordu’da hem Büyükşehir Belediyemiz hem de ilçe belediyelerimizin de çok güzel bir coşku ile kutlaması, Orduluların birlikte oruçlarını açması güzel manzaralar oluşturuyor. Bu organizasyonlar bizim birlik ve beraberliğimizin artırılması adına önemli organizasyonlardır. Altınordu Belediyemizin yaptığı çalışmaları başkanımız anlattı. Allah’a çok şükür. Ordu gelişiyor, Altınordu değişiyor. Altınordu’nun her mahallesinde beton yollar asfalt yollar yapılıyor. Bu birlik ve beraberliğin getirdiği bir güzelliktir. Biz ne kadar birlik ve beraberlik içerisinde olursak bunun karşılığında da daha çok yatırımlar alırız. Ordu’nun her taşında hükümetin bir katkısı var. Ben Altınordu’nun Zafer Mahallesi’ndenim. Ben Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a hepiniz adına yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>