MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Altınordu ilçe Kaymakamı Şenol Esmer Altınordu Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret etti.

Altınordu ilçe kaymakamı Şenol Esmer, Altınordu ilçe Jandarma Komutanı Hüseyin Arı, Altınordu İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Güneş ve çok sayıda Daire Müdürü Başkan Tekintaş ve yardımcılarını yeni hizmet binasında ziyaret etti.

Yapılan her hizmetin millet için olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Belediye olarak Milletimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için de yeni yaptığımız bu hizmet binasını Altınordulu hemşerilerimizin hizmetine sunduk” dedi

Başkan Tekintaş, açıklamasında şunları söyledi “ Altınordu ilçemizde milletimize en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. Daha önce zor şartlar altında çalışma imkânına sahiptik. Yeni Belediye hizmet  binamızı yaparak bunu aştık. Belediye binamız hem modern, hem de şeffaf olmasıyla birlikte milletimizin beklentilerini tümüyle karşılayacak. Modern sistem sayesinde hizmet almaya gelen vatandaşımız hiç zorlanmadan kısa bir süre içinde işlemini yapacak. Bu gibi akıllı binaların Altınordu ilçemizde artacağını ümit ediyoruz. Siz değerli Altınordu ilçe Kaymakamımız Şenol Esmer,  beraberindeki ilçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve Daire Müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Altınordu Belediyesinin yeni hizmet binasını beğendiğini ifade eden Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer ise şunları söyledi “  Altınordu Belediyemizin yeni hizmet binasını başkanımız ile birlikte gezdik. Çok modern bir bina olduğunu gözlemledik. Bu ve buna benze binaların önümüzdeki yıllarda ilçemizde artacağını düşünüyorum. Allah yeni hizmet binanızda milletimize hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Siz ve ekibinize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>