MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK

Altınordu Belediyesi’nin çalışmaları neticesinde Altınordu’nun sokakları estetik görünümlü ve 30 yıl dayanıklı baskı betonla yenileniyor. Sokak yenileme çalışmalarını kısa zamanda tamamlanması ve baskı betonun estetik görüntüsü ve yürüme kolaylığı ilçe sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Altınordu Belediyesi ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe ’de sıcak asfalt dökümü yapılan alanlarda baskı beton kaldırım çalışmasına hız verdi. 30 yıl dayanıklı olan bu kaldırımlar ise vatandaşlardan büyük takdir görüyor.

MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERİYORUZ

İlçe genelinde yapılan çalışmaların devam edeceğini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Milletimize en iyi Hizmeti vermek için yola çıktıklarını” ifade etti.

 Başkan Tekintaş, açıklamalarında şunları söyledi. “ Biz 30 Mart yerel seçimlerinde milletimize en iyi hizmeti vermek için yola çıktık. Bu kapsam da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Amacımız milletimizin layık olduğu modern ve kaliteli yollar ve kaldırımlar yapmak. Bunun için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Biliyoruz ki bu millet her şeyin en iyisini hak ediyor” şeklinde konuştu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Yürütülen sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışmalarını yakından takip eden mahalle sakinleri ise Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini iletti. Mahalle sakinleri “ 10 Yıldan beri hizmet alamayan Subaşı Mahallemiz, Başkanımız sayesinde hizmet almaya başladı. Başkanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor, Hizmetlerinin devamını bekliyoruz” şeklinde konuştular.