ALTINORDU MOR-BEYAZ İLE RENKLENİYOR

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne  bağlı ekipler kaldırım kenarında bulunan bordür taşlarını renklendirerek cadde ve sokaklara güzel bir görünüm kazandırıyor.

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehir içinde yapılan düzenleme çalışmaları kapsamında refüj ve kaldırım kenarlarındaki taşlar Orduspor’un rengi olan Mor-Beyaz’a boyanıyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MİLLETİN HAYAL ETTİĞİNİ HAYATA GEÇİRMEMİZ LAZIM”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şehrin önemli  simgelerinden birisinin de  Orduspor olduğunu belirterek, işlek caddelerde bulunan bordürlerin mor ve beyaz renklere boyanacağını ifade etti.

.Başkan Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti. “ Orduspor bizim en önemli değerlerimizinden biri. Bizlerde bunun bilincindeyiz. Bunun için yaklaşan yeni sezon öncesi hem şehrin görüntüsünü hem de  Orduspor taraftarlarını takımlarına  bağlamak amaçlı olarak Valilik yolu başta olmak üzere, Hükümet caddesi ve Stadyum mevkiinde ekiplerimiz bordür ve refüjlerde  boyama çalışmaları yaptılar. Bu çalışmalar şehrin önemli işlek caddelerinde ve yollarında yapılacak.

 Altınordu belediyesi olarak bunu vatandaşlarımızın gönlünde olanın gerçekleştirilmesi için yaptık. Her zaman da söylüyoruz, hayalimiz var hedefimiz var milletin hayal ettiğini bizim hayata geçirmemiz lazım. Bugün  de bunu başarmış oluyoruz. İnşallah sahile kadar her iki caddemizde de devam edilecektir. Bu çalışmamızı şehire giren herkes Ordusporumuzun mor beyaz rengimizi mutlaka bu şekilde görmüş olacak”  dedi..