MUHASEBECİLERDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARET

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Yüksel ve  Oda yönetim kurulu üyeleri  1- 7 Mart Tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası etkinlikleri çerçevesinde Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında  ziyaret etti.

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanılan Muhasebeciler Günü  ve yapılacak etkinlikler ile ilgili olarak Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a bilgi veren  Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Yüksel yapılacak etkinlere Başkan Tekintaş’ı da davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş yaptığı açıklamada şöyle konuştu  “  1-7 Mart tarihleri arasında kutlanılan “Muhasebeciler Günü” nedeniyle Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Yüksel ve  yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Muhasebecilerimiz Ülkemiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Bir Ülkenin gelişmesinde herkesin olduğu kadar Muhasebecilerimizin de önemli katkıları yer almaktadır. Ben bu vesile ile başkanımıza ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.