MUHTARLAR TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Kültürel etkinlikler kapsamında geçtiğimiz hafta Altınordu Belediyesi tarafından Çanakkale’ye gönderilen 92 Mahalle Muhtarından Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Ziyarete Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk’ün yanı sıra çok sayıda mahalle muhtarı ve ailesi katıldı.

Her zaman bir ve beraber olduğumuz muhtarlarımızla böyle bir etkinliğe imza attıkları için mutlu olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Ülkemizin en önemli temellerini oluşturan böyle bir yeri ziyaret etmek hem bizlere hem de siz değerli muhtarlarımıza büyük mutluluk kattığını düşünüyorum. Görmeden, hissetmeden bazı duyguların yaşanamayacağı yerlerden biride buralar. Siz değerli muhtarlarımız buraları gezerek, bu duyguyu hissettiğinize eminim. Bu ve buna benzer kültürel çalışmalarımız Belediye olarak önümüzdeki süreçte devam edecek. Ben hepinize katılım sağladığınız için teşekkür ediyor, bundan sonra kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğimizi sizlere ifade ediyorum” dedi.

Böyle güzel bir organizasyonu kendilerine yaşattığı için Başkan Tekintaş’a teşekkür eden Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk “ Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcılarına bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir organizasyon içinde yer almak biz muhtarlarımızı gururlandırdı.” Şeklinde konuştu.

Duygularını dile getiren bazı mahalle muhtarları, böyle güzel bir organizasyon düzenleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ve Başkan Yardımcılarına teşekkür ettiler.

Daha sonra Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk Başkan Tekintaş’a bir hediye taktim etti

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>