ORDU SEYAHAT ACENTELERİ VE OTELLERİ PLATFORMU DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARET

 

3p6a9243Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Derneği Başkanı Ali Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

  Ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu’da yeni kurulan derneğin hayırlı olması dileğinde bulunarak, ” İlimizin gelişen turizm potansiyeli açısından yeni kurulan bu derneğin ilimize ve ilçemize öncelikle hayırlar getirmesini diliyorum. Yeni kurulan bu derneğin ilimiz turizmine önemli katkılar sunacağını umuyoruz.  Gelişen, Ordu turizmi için yerel yönetimler olarak bizler gerekli tanıtım çalışmalarını fazlasıyla yapıyor, yapmaya  da devam ediyoruz. Bu kapsam da Ordu Valiliğimiz ile Kültür Turizm İl Müdürlüğü’müzde farklı platformlarda ilimiz tanıtıyor. Bizlerde bu tanıtımlara gereken desteği veriyoruz. Yapılan çalışmalar neticesinde ilimize ve ilçemize gelen turist sayısında önemli artış gözlenmektedir. Bu sayıyı daha da yukarıya çıkartmak için izlenen bu stratejiye devam edilmelidir. Biliyoruz ki turizm bacasız sanayi gibidir. Bunu elimizde tutmak ilimize ve ilçemize her zaman kazandırır, onun için yapılması gereken gelecek olan yerli ve yabancı turistler için temiz mekanların oluşturulması ve en iyi şekilde ağırlanmasının sağlanmasıdır” diye konuştu.

         Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Derneği Başkanı Ali Aydın ise yaptığı konuşmada, “Öncelikle şehrin önde gelenlerine turizme verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. İlimizin ve ilçelerimizin son yıllarda yakaladığı turizm atağının artarak devam etmesini umuyoruz. Ordu Seyahat Acenteleri ve Otelleri Platformu Derneği olarak turizm pastasından daha fazla pay alabilmesi için oluşturduğumuz bu derneğin sizlerinde desteği ile önemli çalışmalara imza atacağını yakın zaman da göreceğiz. Ordu Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu başta olmak üzere Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz ve Altınordu Belediyemizin katkıları ile ilimizin ve ilçelerimizin turizmini daha yukarılara çıkartacağız” ifadelerini kullandı.

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>