PARKLARIMIZ 7/24 KORUNACAK

Altınordu Belediyesinin 2016 yılı hedeflerinden olan park ve yeşil alan çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Altınordu Belediyesi tarafından Cumhuriyet, Akyazı, Şahincili ve Kumbaşı Mahallelerinde 10 bin 664 metrekare alan üzerine yapılacak olan 4 adet parkın yapı tüm hızıyla devam ediliyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Belediye olarak şuana kadar 50 bin metrekare yeşil alan ve park çalışması yaparak milletin hizmetine sunduk” dedi.

“4 ADET PARKIMIZIN YAPIMI 1 AY İÇİNDE TAMAMLANACAK”

İhalesini yaptığımız ve çalışmaların devam ettiği 4 adet park 1 ay içinde tamamlanarak milletin hizmetine sunulacağını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ İhalesini yaptığımız parklarımızda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kısa bir süre önce park ve yeşil alan çalışması başlattığımız Cumhuriyet, Akyazı, Kumbaşı ve Şahincili mahallelerimizde bulunan parklarımız da çalışmalar devam ediyor. Hava şartları nedeni ile biraz sekteye uğrayan çalışmalar şuan hız kazanmış durumda. Bizim hedefimiz ilçemize kazandırdığımız bu 4 adet yeni parkımızı en kısa zaman içinde milletimizin hizmetine sunmak olacaktır”
“KAMERALI SİSTEMLE 7/24 KORUNACAK”
Parkların güvenliği konusunda da çalışma yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Belediye olarak yeni yaptığımız her parkımızın güvenliğini de en üst seviyede tutuyoruz. Parklarımıza yerleştirdiğimiz güvenlik kameraları sayesinde parklarımız merkezi sistem ile 7 gün 24 saat zabıta ekiplerimiz tarafından izleniyor. Olası bir olumsuzluğa gerek zabıta ekiplerimiz gerekse polisimiz müdahale edecek. Parka gelen ailelerimiz, çocuklarımız rahat ve güven içinde parklarımızda zamanlarını geçirebilecekler. Bu yapılan çalışmalarımızı diğer eski parklarımız içinde uygulayacağız”
“DAHA MODERN VE DAHA TEKNOLOJİK”

İlçede bulunan parkların sayısının her geçen gün arttığını ve geçmişte yapılan parkların bakımlarının sıklaştırıldığını belirten Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “ Altınordu Belediyesi olarak ilçemizde bulunan tüm parklarımızda bakım çalışmalarımıza hız verdik. Çalışmalar kapsamında ilk olarak parklarımızda bulunan aydınlatma sistemlerini daha modern ve daha teknolojik sistemlerle değişimini gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızdan en fazla mahalle sakinlerimiz memnun oluyor ve gerek telefon ile arayarak gerek ziyaretimize gelerek teşekkürlerini belirtiyor. Parklarımızda gerçekleştirmeye başladığımız bu çalışmaların ardından projelerimizden birisi olan güvenli parklardır. Belediye olarak parklarımıza güvenlik kameralarımızı yerleştireceğiz. Bu kameralar internet üzerinden ekiplerimiz tarafından 7/24 izlenebilecek. Ailelerimiz artık çocuklarını gönül rahatlığı ile parka göndererek evinden izleyebilecek” dedi.

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>