PARKLARIN VE YEŞİL ALANLARIN TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde park ve yeşil alanlarda bakım ve temizleme çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinin yanı sıra dış mahallerde bulunan parklarda da periyodik bakım ve temizlik çalışmaları yürütülüyor.

Çalışmaların belli rutin olarak devam ettiğini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Belediye olarak ilçe merkezi haricinde dış mahallelerde de çalışma yürütüyoruz. 30 Mart Seçimlerinin ardından ilçemize kazandırdığımız park ve yeşil alan konusunda milletimizden takdir alırken yine bu park ve yeşil alanların temizliği konusunda milletimizden taktir görmek bizleri memnun ediyor. Bizlerde milletimizden aldığımız bu destek ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>