RADYOCULARDAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARET

Ordu’daki radyocular “6 Mayıs Radyo Günü” olması nedeniyle Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

            Ziyarette konuşan Başkan Tekintaş,  “Büyük bir emek ve sevgi ile yapılan ilk radyo yayınının 89′uncu yılında, radyoya gönül vermiş ve halen aynı heyecanı hisseden radyocularımızın “6 Mayıs Radyo Günü”nü yürekten kutluyorum. ” dedi.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada: ” Dünya Radyocular günü olması nedeniyle iki güzelliği birlikte yaşıyoruz. Ordu ilinde önemli bir hizmeti yürütmekte olan medya mensubu arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Medya bizim gözümüz, kulağımız ve sesimizdir. Vatandaşlarımıza ulaştığımız en önemli araçtır. Radyoların yeri başkadır. Henüz televizyonlar yokken gazete ve radyolar mevcuttu ama daha sonra internet ve diğer medya gurupları devreye girdikten sonra iletişim daha güçlü hale gelmiş oldu. Bugün yeni hizmet binamızda radyo hizmetini sunan radyo sahibi ve çalışan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte bizim yaptığımız çalışmaların duyulmasında gösterdikleri hassasiyetin artarak devam etmesini diliyorum.” diye konuştu.

 KURTÇUL:”SİZLERİN GÖZÜ KULAĞI OLMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

 Radyocular adına konuşan Gültekin Kurtçul ise; ” 6 Mayıs Radyo Günü” olması nedeniyle radyocu arkadaşlar ile birlikte başkanımızı ziyaret ettik. Ordu’da 15 Radyo ile hizmet veriyoruz. Sizlerin gözü kulağı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Arkadaşlarımız özveri ile çalışıyor. Sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>