RAMAZAN, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, orucunu Ordu Lisesi karşısında kurulan iftar çadırında vatandaşlar ile birlikte açtı.
​ ​Altınordu Belediyesi Ramazan ayı hazırlıkları kapsamında kurulan iftar çadırında her gün 1200 kişiye iftar yemeği veriyor.
Vatandaşlarla birlikte iftar çadırında orucunu açan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, 30 Mart 2014 seçimleri sonrası verilen yetki ve görev sonrası sorumluluklarını bilerek seferberlik halinde çalıştıklarını söyledi.
Başkan Tekintaş, konuşmasında, “Öncelikle mübarek Ramazan ayında, tuttuğumuz orucumuz kabul olsun. Bu akşam birlikte iftar soframızı paylaşıyoruz. Öncelikle ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin, öğrencilerimizin, yolcu olanların fakir zengin demeden tüm kardeşlerimizin aynı sofrada buluşmasını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İftar çadırımıza katkı sunan tüm hayırsever kardeşlerime teşekkür ediyorum. Şuna inanıyoruz; kardeşliğimiz, birliğimiz daim olacaktır. Bunu sağlamanın en güzel yolu da paylaşmaktır. Bize düşen sizlere hizmet etmektir. 30 Mart 2014 seçimleri sonrası verilen yetki ve görev sonrası sorumluluğumuzu bilerek seferberlik halinde hem şehrimizi inşa etmeye hem de Altınorduyu geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya hem de sizlere sosyal kültürel sportif diğer alanlarda hizmet sunmaya devam edeceğiz. Sizlerin duasıyla yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Öte yandan iftar için gelen vatandaşlara Başkan Tekintaş ve eşi Münire Tekintaş yemek servisi yaptı.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>