ŞAHİNCİLİ MAHALLEMİZ HAK ETTİĞİ YATIRIMI ALACAK

Altınordu Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca mahallelerde düzenlenen iftar programı Şahincili Mahallesi ile devam etti.

Düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediyesi Meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

“Ordu’nun 1.’inci karadeniz’in en büyük 3′üncü mahallesinden birisi olan Şahincili Mahallesine yatırımların artarak devam edeceğini söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş 20 bin’e yakın nüfusa sahip olan bu mahallemize özel ilgi ve yatırım yapacaklarını” söyledi.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Ordu’nun 1′inci karadeniz’in en büyük 3′üncü büyük mahallesi olan Şahincili mahallemiz bizim en büyük değer ve önem verdiğimiz mahallelerimizin başında geliyor. Öncelikle 30 Mart yerel seçimlerinde Şahincili mahallemizin bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Şahincili Mahallemiz civar mahalleler arasında nüfus bakımından en kalabalık mahalle olma özelliği taşıyor.Şahincili mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Mevcut olan bu sorunların çözümü için ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışma başlattık. Ana yollar başta olmak üzere birçok yolu parke taş değil sıcak asfalt ile kaplayacağız, diğer ara yolları ise elden geçirerek yol sorununu çözmüş olacağız. Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile OSKİ idaremiz alt yapı ve üst yapı çalışmalarını en kısa zaman içinde yapacaklardır. Bizim hedefimiz Altınordu ilçemizde merkezi yerlerin sıkıntılarını en aza indirmek olacaktır. Ben bu vesile ile Belediyemizin düzenlediği iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.