ŞAHİNCİLİ MAHALLESİ ASFALTLANIYOR

Altınordu Belediyesince yürütülen asfaltla çalışmaları kapsamında ilçenin en büyük mahallelerinden olan Şahincili Mahallesi’nde 11.250 km’lik sıcak asfalt çalışması başladı.

             Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcısı Fatih Evli, mahalle muhtarı ile birim müdürleriyle Şahincili Mahallesinde yürütülen asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

“MAHALLE MAHALLE DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

İncelemelerin ardından değerlendirmede bulunan Başkan Tekintaş, 2016 yılı 30 Km sıcak asfalt programının 15 kilometresini tamamladıklarını, Şahincili Mahallesi’nde ise 11,25 km asfalt çalışması yapacaklarını söyledi.

        Başkan Tekintaş, “2016 yılı asfalt programımızda yer alan 30 km’lik asfaltlama çalışması içerisinde şuana kadar 15 kilometreyi tamamladık.  Kalan 15 km içinde 11,25 km’lik çalışmayı da Şahincili mahallemizde tamamlayacağız. Bunun yanında yine Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız çalışmalarla bu rakam artacaktır. Mahalle mahalle düzenlemeye devam ediyoruz. Problemli alanlarda tespit çalışmalarımızı gerçekleştirdikten sonra o bölge üzerinde çalışmalara devam ediyoruz. Bugün Şahincili mahallemizde başkan yardımcımızla, muhtarımızla,  Park ve Bahçe müdürümüzle, Fen İşleri müdürümüzle beraber çalışmaları yerinde inceledik. 2019 yılında Altınordu İlçemizin alt ve üst yapısını Büyükşehir Belediyemiz ve OSKİ ile tamamlamış olacağız.” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>