ŞAHİNCİLİ MAHALLESİNE 4 BİN METRE KARELİK DEV PARK

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Şahincili Mahallesi 545 nolu sokakta yeni bir park çalışmasına başlanıldı.

Altınordu Belediyesi tarafından ilçenin değişik mahallelerine yapılan park çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Şahincili mahallesi 545 nolu sokakta 4 bin metre kare alan üzerine yapılacak olan yeni park çalışmasına başlanıldı.

İçerisinde çocuk oyun grubu, fitness spor aletleri, basketbol sahası, kamelya, piknik alanları ve pergolaların bulunduğu park ile ilgili açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçede yeni parkların ve yeşil alanların sayısının her geçen gün artacağını belirtti.

Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi” Geçtiğimiz günlerde bitirdiğimiz ve hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz Şirinevler ve Cumhuriyet mahallesinde parkların haricinde yeni yeşil alan ve park çalışmalarımızı da hızla sürdürüyoruz. Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz şahincili mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor. Burada yapacağımız park toplam 4 bin metre kare alan üzerine yapılacak ve o bölgede yaşayan hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Bu parkımız da diğer parklarımız gibi bitirildiğinde güvenlik kamerası ile 7 gün 24 saat boyunca ilgili birimlerimiz tarafından izlenecek ve olumsuz bir durumda gerekli müdahaleler yapılacak. Yapımına yeni başladığımız bu parkımızda çocuk oyun grubu, fitness spor aletleri, basketbol sahası, kamelya, piknik alanları ve pergolalar bulunacak. Toplam 120 günde yapılması planlanan bu yeni yaşam alanının şimdiden Şahincili mahallesine hayırlı olmasını diliyorum”diye konuştu.