SANAT YAPILARI İLE ALTINORDU’NUN YOLLARI DAHA GÜVENLİ

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde başlattığı yol çalışmalarını sanat yapıları ile taçlandırıyor.

2016 yılında 30 km’lik sıcak asfalt ve 90 km’lik beton yol ile ilçenin yol problemini çözüme kavuşturmak için çalışma başlatan ekipler, yoğun yağış sonrası oluşabilecek heyelan ve çökmelere karşı da yolları sanat yapıları ile güçlendiriyor.

“MAHALLELERDE YOĞUN ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR”

Sanat yapıları çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde 8 ayrı ekip ve 36 personel ile çalışmalara devam ediyor.

Ordu’nun en büyük ilçesi olan Altınordu İlçesi’nde sanat yapıları çalışması kapsamında ekipler  1,2,3 grupta  toplam da  850 metre yüksekliğinde  3,200 Metre küp taş duvar imalatına imza attılar. Bunu haricinde taş tahkimat, menfez ve koruge boru çalışmaları gerçekleştirildi.

“ASFALT VE BETON İLE YOLLAR DAHA DA KONFORLU”

Altınordu Belediyesi tarafından başlatılan sıcak asfalt ve beton yol programı kapsamında mahallelerde çalışmalar devam ettiğini söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “  Kasım ayının sonuna kadar ihalesini yaptığımız sanat yapılarının ilk kısmını tamamlayacağız. Ekiplerimiz, İstinat duvarları başta olmak üzere, Menfez, Beton duvar ve Koruge Borular ile yapacağımız çalışmaların alt ve üst yapı hazırlıklarını tamamlamak üzereler. Daha sonra ekiplerimiz ile bu yol ağımızda beton yol ve sıcak asfalt çalışmasını hayata geçireceğiz. Bu çalışmalarımız haricinde şehir merkezinde sıcak asfalt çalışmamız yanında baskı beton kaldırım çalışmamız devam ediyor”

“21 KM’LİK SICAK ASFALTI MİLLETİMİZİN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Öte yandan sıcak asfalt çalışmasının tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş” Eylül ayı sonuna kadar 2016 yılı içerisinde hedeflediğimiz 30 Km’lik sıcak asfalt çalışmasının 21 km’lik kısmını milletin hizmetine sunacağız“ diye konuştu

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>