SANATA VE SANATÇIYA OLAN DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Altınordu Belediyesi Sanata ve Sanatçıya desteğini sürdürüyor. Altınordu Belediyesinin katkıları ile hazırlanan tek perdelik  “Sizi Oyuna Getirdik” oyunun Galası yapıldı.

Ordu Kültür Sanat Merkezinde (OKSM ) düzenlenen Gala programına, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ODÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fikri Balta, Perşembe Hava Radar Garnizon Komutanı Yzb. Mustafa Önder Arı, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Kurum Müdürleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Sanat Yönetmenliğini Nurgül Çolluk’un yaptığı oyunu büyük bir ilgi ile takip eden Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tiyatro oyunu sonunda oyunculara karanfil verdi.

Oyun sonunda bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Sanata ve Sanatçıya olan desteklerinin her zaman devam edeceğini” söyledi.

Başkan Tekintaş, konuşmasında şunları söyledi. “  Oksijen Kültür Sanat Atölyesi Derneği tarafından sahnelenen oyunun Galasında bulunmaktan mutluluk duydum. Kendi özümüzden ortaya çıkan başarılı bir tiyatro oyununu izledik. Altınordu Belediyesi olarak birçok alanda yaptığımız gibi tiyatro alanında da katkı sunmamız gerektiğini düşündük. Basın müdürümüz ve ekibimiz Nurgül Hanımla beraber bu planlamayı yaptılar. Bugün beğeninize sunulan oyunla huzurunuzda oldular. Ben Basın müdürlüğümüze, tiyatro ekibimize ve OKSAD’a böyle bir oyun hazırlayıp bizlere sundukları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ise yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Değerli arkadaşlar sahne arkası dahil Herkese teşekkür ediyorum. Her biri farklı meslek gruplarından gelen arkadaşlarımız çok güzel bir güzel bir sahne performansı sergilediler. Yaşamın içinden bizlere kesitler sundular.Bu güzel tiyatro için oyuncu arkadaşları bir kez daha kutluyorum. Altınordu Belediye başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a ise  sanata verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca, oyunu sergileyen Oksijen Kültür Sanat Atölyesi Derneği oyunculara ise bundan sonraki oyunlarında başarılar diliyorum,dedi.

Gala programı daha sonra toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi.