SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Altınordu Belediyesi mahallelerde iftar programı düzenlemeye devam ediyor.

                Altınordu Belediyesi tarafından Akyazı Mahallesi Fen Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına yüzlerce vatandaş katıldı.

                Düzenlenen iftar programına Atınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim ve çok sayıda vatandaş katıldı.

                İftar öncesi programa katılanlar ile tek tek ilgilenen Başkan Engin Tekintaş, her zaman millet ile iç içe olduklarını ve milletten aldıkları güç ile çalıştıklarını söyledi.

                Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada, “Altınordu ilçemizin en büyük ve en güzel mahallelerinden birisi olan Akyazı mahallemizde siz değerli hemşehrilerimiz ile bir aradayız. Zengin, Fakir demeden iftar soframızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu programlara katkı sunan hayırsever kardeşlerimize siz değerli hemşehrilerimizin önünde bir kez daha çok teşekkür ediyorum. 202 bin nüfusu ile Karadeniz Bölgesinin en büyük  3. ilçesi olan  Altınordu ilçemiz, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe konumundadır. 30 Mart yerel seçimlerinin ardından geçen 27 ayda ilçemize yaptığımız çalışmalar milletimiz tarafından büyük taktir ile karşılanmaktadır. Aradan geçen zaman içinde yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız çalışmalar için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>