SİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Altınordu Belediyesi, mahalleleri ile iftarda buluşmaya devam ediyor. Belediye tarafından Cumhuriyetköy Mahallesinde düzenlenen iftar programına, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Altınordu Belediyesi Meclis üyeleri, Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt Hürriyet ve Bayramlı mahalle sakinleri de katıldı.

İftar programında orucunu açan kalabalığa seslenen Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Size hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, sizden aldığımız destek ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Tekintaş; açıklamasında şunları söyledi. “ Köyler’den mahalleye dönüşen yerlerin en büyük sorunu Ulaşım. Altınordu Belediyesi olarak bizlerde bu konuda önemli çalışmalara imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Yeni kurulan bir Belediye olmamıza rağmen ekiplerimiz ile çalışmalara hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Şuanda Cumhuriyetköy mahallemiz, Hürriyet ve Bayramlı mahallelerimizde beton yol çalışmalarımız devam ediyor. Bunun haricinde yine Belediye olarak çöp sorununu ortadan kaldırmak için çöp konteyner konulması çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Biz sizlerden 30 Mart yerel seçimlerinde aldığımız destek ve güven ile size olan hizmet borcumuzu en iyi şekilde ödemek istiyoruz. Sizlerin bizlere olan bu desteğini her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyemiz’in başlattığı sıcak asfalt çalışması ile ana yollar en kısa zaman içinde asfalt olacak. Bizde ara yollardaki beton ve düzenleme çalışmalarını bitirdiğimizde yol sorunu kalmamış olacaktır. Ben Belediyemizin organize ettiği bu iftara katılımınızdan dolayı Cumhuriyetköy,Hürriyet ve Bayramlı mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.