SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ” Altınordu Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteğimiz kesintisiz devam edecektir” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,Başkan yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli Ordu 1. Amatör Kümede Mücadele eden Altınordu Belediyespor Futbolcuları ve yöneticileri ile Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele eden Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları ve yöneticileri ile akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Akşam yemeğinde bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş” Belediye olarak spora ve sporcuya desteklerinin hiç kesilmeden devam edeceğini, kendilerinden sadece başarı beklediklerini” söyledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, açıklamalarına şöyle devam etti.” Öncelikle Altınordu Belediyespor’un ilk yarı itibari ile gösterdiği performans’dan dolayı kutluyorum. İlk yarıyı zirvede kapatarak bizlere verdikleri sözü yerine getirdiler. Bizlerde Belediye olarak kendilerine verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Futbolcularımızdan aynı performansı ikinci yarı da bekliyoruz. Hedefleri olan bir takım olduk. Artık emin adımlarla hedefimize ulaşmak istiyoruz. Diğer yandan Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımımız da elde ettiği galibiyetler ile bizleri fazlasıyla memnun ettiler. Bu başarılı performanslarını aynı şekilde devam ettirmelerini istiyoruz. Bu kapsam da hem kulüp yöneticilerimiz, hem de Belediye olarak bizler oyuncularımıza gereken desteği yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Akşam yemeğinin ardından Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli kulüp oyuncuları sohbet ettiler.