SUBAŞI MAHALLESİNE 4 KM’LİK SICAK ASFALT

Altınordu Belediyesi ekipleri yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi, daha önce dış mahallelerde başlattığı 85 km’lik beton yol çalışmasına aralıksız devam ederken, merkez mahallelerde de sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a Başkan Yardımcısı Fatih Evli ve Fen İşleri Müdürü Cem Öztürk’te katıldı.

Subaşı Mahallesinde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Belediyemizin hizmet alanına giren her yerde yaşayan halkımıza hizmet vermek bizim boynumuzun borcudur. 30 Mart yerel seçimlerinde verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Yol çalışmalarını bir an önce tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için gece gündüz çalışıyoruz”dedi.
Bucak Mahallesinde devam eden 6 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasının devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Tekintaş, konuşmasına şöyle devam etti ” Subaşı Mahallemiz için ekiplerimiz çalışma başlattı. Ilk etapta 4 kilometre olacak olan sıcak asfalt öncesinde alt yapı çalışmaları ve eski parke taşların söküm çalışmaları devam ediyor. Hedefimiz Subaşı mahallemizde yol problemini ortadan kaldırarak mahallemizi standartları yüksek yola kavuşturmak olacaktır. Ben çalışmalara verdiği destekten dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.