TEKİNTAŞ’TAN VALİ ÇİFTÇİ’YE ZİYARET

VALİAltınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Valisi Kenan Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

                Başkan Tekintaş’a ziyaretinde Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Ziyarette konuşan Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Başkan Engin Tekintaş ve Meclis Üyelerine başarılar diledi.

Vali Çiftçi, yaptığı konuşmada, “İnsanlarımız size hakikaten güzel bir yetki verdiler. Bu yetkiyi de inşallah bu süreç içerisinde, ‘Kubbe’de kalan hoş seda’ var ya, bunu bırakacağınıza şundan dolayı inanıyorum. İl Özel İdare’sinde bunu bıraktınız. Güzel hizmetler oldu.Hakikaten yaptığınız hizmetlerden herkesin yüzü gülüyor. İnşallah 5 yıl sonrada aynı güzel duyguları Altınordu için söyleriz diye ümit ediyorum. Bütün arkadaşlarımıza hayırlı olsun, tebrik ediyorum” diye konuştu

VAL'44Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise, “Kamu bir bütün,  hizmetlerimizi halk için yapıyoruz. Halkımızın kaynaklarını kullanmaya devam ediyoruz. En doğru idareyi en doğru planlamayı ve parasal idareyi de en doğru şekilde başarmayı hedef seçtik. Bir bütünüz, birlikteyiz, Ordu’nun merkeziyiz. Büyükşehir’in merkezi olarak ta adımızı tarihe yazdıracak bir hizmeti birlikte sürdürmeye karar verdik. Gelecek hepimizin” dedi.

  Başkan Engin Tekintaş, konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Sayın Valimize özellikle Ordu’da geldiği andan itibariyle  göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Ciddi bir birliktelik ve uyum içerisinde bu güne kadar gerek, İl Özel İdaresi’nde gerekse İl Genel Meclisi’miz de çalışmaları beraber yürüttük. Nasip oldu, 186 bin Altınordu’lu kardeşimizin sorumluluğunu, bu çerçevede halkımız bize tevdi ettiler.  Bugün tüm meclis üyesi arkadaşlarımız buradalar. Burada olmaktan sonsuz mutluluk duyuyoruz. Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız. Bugüne kadar olduğu gibi tüm dertlerimizi birlikte paylaşıp azaltmaya çalışacağız. Zamanı doğru kullanmak 5 yıl sonrada inşallah kubbe’de hoş bir seda bırakarak bu milletimize yaptığımız hizmetin duasını mutluluğunu birlikte paylaşmak istiyoruz. Bu çerçevede siyasi partilerimizin temsilcilerinin de burada bulunduğu ortamda bu güzel anı yaşamak son derece mutluluk. Bu güzellikleri hizmetlerle de sürdürerek, 5 yıl el birliği, iş birliği içerisinde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

VALIIZiyaretin ardından Vali Kenan Çiftçi, Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve beraberindeki heyet valilik binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.