TEKİNTAŞ,Tribün Gazetesinin 48.Yaşını Pasta Keserek Kutladı

tr'bun5TEKİNTAŞ, Tribün Gazetesinin 48. Yaşını Pasta Keserek Kutladı

Ordu’da günlük olarak yayınlanan ve imtiyaz sahipliğini Atilla Şimşek ile Can Acar’ın yaptığı Ordu Tribün Gazetesi 48’inci yaşına girdi.          Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Tribün gazetesini ziyaret ederek, gazetenin 48’inci yaşını pasta keserek kutladı.Başkan Tekintaş, gazetenin 48. Yıl pastasını kestikten sonra yaptığı konuşmada, “Tribün Gazetesi’nin nice yıllar yayın hayatının devamını diliyorum. Bugün 1966 yılında kurulan ‘Ordu Ses’ diye başlayan, rahmetli Rıza Şimşek’in basına ve basın dünyasına özellikle kazandırdığı bir yayın kuruluşumuzun Tribün adıyla devam eden sürecinin 48. Yılında beraberiz.

trıbun3 Bu vesileyle geçen 47 yılda verilmiş olan bütün emeğe, sunduğu katkıya, Ordu’nun sesini duyurabilme mücadelesine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra nice yıllarda yine yaş günlerini kutlarken yeni dönemi açarken inanıyorum ki, sağduyu ile toplumun en önemli beklentisi olan bilgilendirmeyi doğru ve kararlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceklerine inanıyorum” dedi.

tribun2ŞİMŞEK: “BAŞKANIMLA UZUN YILLAR DAHA ÇOK PASTA KESECEĞİZ”

Gazetenin imtiyaz sahiplerinden Atilla Şimşek yaptığı konuşmada, Başkan Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, “ Yıllarca, birlikte çalışacağımıza inanıyorum. Ordu’nun iyi günlerinde, tatlı günlerinde bugüne kadar beraber olduk. Gazetemiz bu görevini 48 yıldır günlük olarak yaptı. Bundan sonrada yapacak. Başkanımla herhalde uzun yıllar daha çok pasta keseceğiz” şeklinde konuştu