TORUN’DAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARET

TORUNEski Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Seyit Torun’a ziyaretinde eski Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Okur ve Ergun Alaybeyoğlu eşik etti.

Eski Başkan Torun, ziyarette yaptığı konuşmada, Engin Tekintaş ve ekibine başarılar dilerken, “Hayırlı uğurlu olsun . Allah muvaffak etsin. Başarılar diliyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte hayırlı uğurlu olsun demek için geldik.”dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise, yaptığı konuşmada, “Sayın başkanıma ve başkan yardımcısı arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum. Başlangıçtan itibaren yoğun devam eden bir süreç var. Altınordu Belediyesi’ni yeni kurmuş olmamız dolayısıyla hem sıfırdan kurulan bir belediye olması dolayısıyla bir geçiş dönemi var. Bu dönem içerisinde çalışmaları planlayabilmek ve aynı zaman da ziyaretleri karşılamak, bizimde katılmamız gereken programlar oluyor. Hepsini yürütmek durumundayız. Şuanda onu başarmaya arkadaşlarımızla birlikte devam ediyoruz. Bu zamana kadar vermiş olduğunuz hizmete göstermiş olduğunuz gayretler için teşekkür ediyorum. Milletimizin takdiri ve tercihidir. Sorumluluk yine aynı çerçevede 186 bin nüfuslu alanda bize verildi.

TORUN1Hizmet kalıcı olan bizler geçici olan konumdayız. İnşallah hizmeti planlayıp bizde bulunduğumuz süre içerisinde faydalı olmaya etkin olmaya bu hizmetleri sürdürmeye devam edeceğiz. Sayın başkanımla 10 yıllık bir dönem yaşandı. Her yönüyle bu sürecinde değerlendirilmiş olduğunu inanıyoruz. Hepimiz için milletimiz için hayırlı olur. Sizlerin tecrübesinden,bu güne kadar yaşadıklarınızdan bizlerin istifade etmemiz gereken yerlerden zaman zaman istifade edeceğiz.” şeklinde konuştu.