VALİ ÇİFTÇİ’DEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A VEDA ZİYARETİ

1Son Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine alınan Ordu Valisi Kenan Çiftçi, veda ziyaretleri kapsamında Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.
Vali Kenan Çiftçi’yi Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz  ile Fatih Evli karşıladı.
Başkan Tekintaş’ın makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Kenan Çiftçi,  Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın İl Genel Meclisi Başkanlığı dönemindeki başarılı çalışmalarını Belediye Başkanlığı görevinde de devam ettireceğinden hiçbir şüphesinin olmadığını söyledi.
 3Vali Kenan Çiftçi, yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi son valiler kararnamesi ile Ankara Merkez Valiliğine tayinim çıktı. Bende bu vesile ile Ordu’da beraber çalıştığım mesai arkadaşlarımı ziyaret ederek hem haklarını helal etmelerini hem de varsa bir hakları almaları adına bir veda ziyaretleri gerçekleştiriyorum. Şuana kadar İlçelerimizin tümüne veda ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Merkez de veda ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretler kapsamında en çok sevdiğim hakikaten değer verdiğimi il Genel Meclisi Başkanlığı döneminden bu yana tanıdığım, bu ile çok emeği geçmiş olan ve bundan sonra da çok güzel hizmetler yapacağına inandığım Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ve Belediye Başkan yardımcılarını makamlarında ziyaret ederek veda ziyaretinde bulunuyorum. Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ve Belediye Başkan yardımcılarını bu veda ziyareti kapsamında tekrar kutluyor hem de bundan sonraki hayatlarında da güzel Altınordu ilçemize Altın gibi değerler ve eserler katmalarını canı gönülden arzu ediyorum. Bundan sonraki hayatımda zaman zaman da olsa Ordu’ya tekrar geleceğimi buradan söylüyorum.Bu güzel ev sahipliğinizden ötürü Başta Belediye Başkanı Engin Tekintaş olmak üzere Belediye Başkan yardımcılarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

4
TEKİNTAŞ: “BU BİR AYRILIK DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇ”
 Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise,  konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “ “Öncelikle bende Sayın Valime ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Ordu’ya ilk geldiği günden itibaren bulunduğumuz il Genel Başkanlığı ve yaptığımız hizmetler döneminde gerekse Belediye Başkanlığı sürecinde hem çalışmalarımız ile hem birlikte yürüttüğümüz projeler ile önemli çalışmaları Ordumuza ve Altınordu ilçemize kazandırdık. Kamu hizmeti gereği bugün buradasın yarın başka bir yerdesin bu sistemin yapısında var olan bir şey. Biz Sayın Valimiz ile gerçekleştirdiğimiz güzel hizmetleri asla zihnimizden, kalbimizden asla silmeyeceğiz ve unutmayacağız. Sayın Valimiz ‘Zaman zaman görüşeceğiz’ dedi ancak ben her zaman her fırsat bulduğunda Ordu’da Altınordu’da bulunmasını isterim. Sayın Valimizi burada ağırlamaktan her zaman onur duyarız. Bizde inşallah başkan yardımcılarımız ile bugün bu ağırlamayı yapıyoruz ama bu bir ayrılık değil bir başlangıcın ilk adımı olacaktır. İnşallah sağlık, sıhhatle ve huzur ile birlikte bundan sonraki başarılı bir dönem geçirmesini Sayın Valimizin dileyerek bugün burada kısmi olarak vedalaşmış olmak istiyoruz”
2