VATANDAŞLARIMIZA DAHA HUZURLU BİR ORTAM SAĞLAYACAĞIZ

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Saraycık mahallesinde başlatılan park çalışmasında sona gelindi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,” Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Saraycık Mahallesinde başlatılan çalışmada son aşamaya gelinmiş durumda, bu çalışmalarımızı diğer mahallelerimizde de başlayacağız” dedi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, açıklamalarına şöyle devam etti. “Park alanları vatandaşlarımızın sık kullandığı yerler. Bizler bunun farkındayız ve vatandaşlarımıza daha huzurlu bir ortam sağlamak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz
Altınordu sınırları içinde yer alan parklarda çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyorlar. Bu kapsam da kısa bir süre önce başlanılan Saraycık Mahallemizdeki park alanında çalışmalar son aşamaya gelinmiş durumda, daha önce belde ve köy olan ancak 30 Mart seçimleri ile Mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında park alanları belirleme çalışmalarımız sona yaklaşıldı. Diğer Mahallelerimizde belirlediğimiz bu alanlarda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz çalışmalarına başlayacaklardır.

VATANDAŞLAR’DAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Öte yandan yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşlar Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür etti.
Kısa bir süre içinde yapılan hizmetin Saraycık ta kendini hissettirdiğini söyleyen vatandaşlar, Altınordu Belediyesi gerek temizlik, gerek diğer alanlarda ağırlığını ortaya koydu. Kısa bir süre içinde Saraycık da hissedilir değişiklikler yaşandığını ifade ettiler.