Vatandaşlarımızı Özlenen Hizmetlerle Buluşturacağız

bbp fotoBüyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

            BBP Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu’ya ziyaretinde İl Başkanı Ahmet Aksu, Altınordu İlçe Başkanı Gökhan Şahin, Parti Genel Sekreteri Ali Kul’da eşlik etti.

  GÜNDOĞDU: “BİZ SÖZLERİMİZİ, YAPICI VE YOL GÖSTERİCİ MUHALEFET ANLAYIŞI İLE SÖYLÜYORUZ”

Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine görevinde başarılar dileyen Metin Gündoğdu, “Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah mahcup etmesin” dedi. Gündoğdu; “Ordu Büyükşehir olduktan sonra merkez ilçe Altınordu oldu ve ilk Altınordu Belediye Başkanı olma şerefine nail oldunuz. Ordu’nun problemleri çok, bu problemleri üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Allah hayırlı etsin. Bizim Büyük Birlik Partisi olarak üzerimize ne düşerse biz yapıcı, yol gösterici muhalefet anlayışı ile sözlerimizi söylüyoruz her dönem böyle oldu” şeklinde konuştu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise yaptığı konuşmasında,  Ordu ve Altınordu’da yaşayan vatandaşların özlenen hizmete kavuşacaklarını söyledi.

bbp foto 1Ordu ve Altınordu’nun, Havaalanı ile Çevre Yolu’nun hizmete girmesi ile birlikte büyük değişimler yaşayacağını belirten Başkan Tekintaş, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Büyük Birlik Partimizin Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu’ya, İl ve İlçe Başkanlarına, yönetimde bulunan arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel dileklerine de teşekkür ediyorum. Büyükşehir sürecinin ardından merkez ilçe Altınordu oldu. İnşallah biz Büyükşehirimiz ile hep birlikte el ele Ordu’yu ve Altınordu’yu halkımızın beklediği, özlediği hizmetlere kavuşturacağız. Pek çok alanda yeni planlamalar yapıyoruz. Özellikle temizlik ile ilgili halkımızdan aldığımız teşekkür, millet adına bizi çok mutlu ediyor. Biz millet için çalışıyoruz. Özellikle halkımızı özlediği, beklediği imar profiline kavuşturacağız. Şehrimizin geleceğini en iyi şekilde hazırlayarak, sorusuz bir trafiği ile, alt ve üst yapısı, park ve bahçeleri ile yaşanabilir bir kent oluşturacağız. Özellikle Havaalanı ve çevre yolunun hizmete girmesinin ardından farklı bir il, özel  bir ilçe olacağız.  Buna inanıyoruz. Türkiye’de bu yarışı kazanan iller arasında yer alacağız. Biz Ordu ilimizin bu güzel geleceğini birlikte inşa etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.