Vefat İlanları

Altınordu Belediyesi Olarak Ölmüşlerimize  Rahmet Yakınlarına Sabırlar Dileriz.

21.10.2018

21.10.2018

Kirazlimanı Mahallesinden Medinoğullarından, merhum Ömer, Şükriye Medin’in oğulları, merhum Hacı Ali Öztürk’ ün damadı, Ömer, Neslihan ve Demet Medin’in babaları, Emine Karadağ ve Fatma Türkyılmaz’ın kardeşleri, Mualla Medin’in eşi CEVAT TELAT MEDİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşiltepe Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesi Dere Sokaktan Velioğullarından Merhum Halil Dereyurt’un kızı, İsmail ve Birol Dereyurt’un kız kardeşi AYNUR EMİNE DEREYURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de Kayadibi mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile mezarlığında defnedilecektir.

20.10.2018

20.10.2018

Bucak Mahallesinden Merhum Kemal ÇELİK ‘ in oğlu, Muzaffer ve İlhan ÇELİK‘in kardeşleri, Yiğitcan, Derya, Canan, Hicran ÇELİK ‘ in babaları Döndü ÇELİK ‘ in eşi Maliyeden emekli CELAL ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi mahalle kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra Demirözü köyünden Kömür Pazarı Esnaflarından Merhum Niyazi HİTALOĞLU ‘ nun eşi, Emine ORTAKÇI, Cemile YILDIRIM, Mehmet HİTALOĞLU, Murat HİTALOĞLU ‘ nun anneleri LÜTFİYE HİTALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesi Ensar Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Şahincili şehir mezarlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesinden Kocaoğullarından Merhum Salih ÖZTÜRK ‘ ün oğlu, Saliha ÖZTÜRK ‘ ün eşi, Fatma, Meral, Aliye, Abdullah, Murat ve 15 Temmuz İlkokulu öğretmenlerinden Ali ÖZTÜRK ‘ ün babaları, Mustafa ve merhum Osman ÖZTÜRK ‘ ün kardeşi ŞEVKET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayramlı Mahallesinde öğlen namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Bayramlı Mahallesi Merkez Kabristanlığında defnedilecektir.

Ali Sayvan Mahallesinden Mustafa BİBER ‘ in eşi NECİBE BİBER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak olan cenaze namazından sonra Ali Sayvan Mahallesinde mahalle kabristanlığında defnedilecektir.

Alınca mahallesinden, merhum Hasan Kılıç’ın eşi, Adil ve Bahtiyar Kılıç’ın annesi MÜZEYYEN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alınca mahallesinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.10.2018

19.10.2018

Alucra Armutlu köyünden, Ayşe, Melek, Fatma, Recep ve Metin Tekneci’nin babaları, Muradiye Tekneci’nin eşi, Ordu eski esnaflarından camcı KERİM TEKNECİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Ulu Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Cumartesi günü Armutlu köyünde defnedilecektir.

18.10.2018

18.10.2018

Günören Mahallesi, Evliya yanı sokaktan, Kamil Akyol’un eşi, merhum Cemal Bahri, Yusuf ve Rıza Akyol’un kardeşi, Hayati, Mesut, Murat ve Ekrem Akyol’un halası, Ziya, İhsan ve Ordu Esnaf ve Sanatkarlar odası Genel Sekreteri  Hayri Akyol’un yengesi, Orhan, Ayhan ve Adem Akyol’un annesi MELEK AKYOL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Günören Mahallesi, Evliya yanı Sokakta, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayabaşı Mahallesinden, Çiftlik Mevkiinden Soytaroğullarından Merhum Hüseyin oğlu, Murat, Nejla, Leyla ve Ayla’nın babaları AVNİ SOYTAROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Çiftlik Yeni Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yazıköy mezarlığında defnedilecektir.

Altınordu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Orhan Kul’un eniştesi FAHRETTİN ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Çaka Mahallesi Kurtuluş Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.10.2018

17.10.2018

Cumhuriyet Mahallesinden, merhum Hüseyin Ün’ün eşi, Alaaddin, Selahaddin ve Sebahaddin Ün’ün annesi, Haluk, Nuhcan, Yılmaz, Hüseyin ve Aykut Ün’ün büyükannesi CEVAHİR ÜN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Meydan Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesinden, Ağca Mevkiinden merhum Orhan Kahraman’ın oğlu KADİR KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Mübarek Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.10.2018

16.10.2018

Ulubey Akpınar Mahallesinden, Hayati, Necati, Recai, Sezai ve Mustafa Vural’ın babası, Abdullah Vural’ın ağabeyi OSMAN VURAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Akpınar Mahalle Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Tokat’ın Zile İlçesinden Merhum Osman Cebeci’nin eşi, Dursun, Hasan, Kerim, Yunus, Züleyha ve Zübeyde Cebeci’nin annesi, Aysel, Ahmet, Meryem, Osman ve Zülfünaz Cebeci’nin büyükannesi ZÜLFÜNAZ CEBECİ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Tokat’ın Zile İlçesi, Küçüközlü Köyünde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

15.10.2018

15.10.2018

Delikkaya Mahallesinden, Manavoğullarından, merhum Adil Topkaya’nın eşi, Elif ve Yavuz Topkaya’nın annesi HATİCE TOPKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Delikkaya Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Osman Çapa’nın Kızı, Niyazi Çapa’nın eşi, Güllü, Hidayet, Hikmet, İsa ve Nihat Çapa’nın annesi, Cemalettin Tepe’nin anneannesi SULTAN ÇAPA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Akyazı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Macit Aydemir’in eşi, Nigar, Sabiha, Neşe, Nebahat, Seyfullah, Hamit ve merhum Sadettin Aydemir’in annesi, Merhum Esma ve Süleyman kızı AZİME AYDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Mahallesi Gümüşhaneliler mezarlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi, Merkez Mevkiinden, Hacıvelioğullarından, merhum Müslüm Şenocak’ın oğlu Asiye, Hatice, Nurhan, Nebiye, Ömür ve Kadir Şenocak’ın babası YUSUF ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saraycık Merkez Camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.10.2018

14.10.2018

Eyüplü Köyü Müezzin Oğlu Mahallesinden Müezzin Oğullarından Merhum Ömür COSKUN’un oğlu; Abdullah, Erol ve Birol COSKUN’un abileleri; Zihnet COSKUN’un torunu; EKREM COSKUN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün ikinde namazının ardından Eyüplü Köyü Müezzin Oğlu mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra Müezzin Oğlu Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra Konaklı Köyünden Hasan ÜNAL’ın eşi; Recep, Yusuf, Fatma ve Ayşe ÜNAL’ın anneleri HATİCE ÜNAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün saat 07.30 da Karşıyaka Mahallesi evinden alınarak öğle namazına müteakip Konaklı Köyünde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çukur Mahallesinden Boğuk Oğullarından Merhum Halis BAYKAL’ın oğlu; Merhum Fatma BAYKAL’ın eşi; Erol, Birol, Varol, ve Özgür BAYKAL’ın babaları; ŞENEL BAYKAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün öğle namazının ardından Ulubey Belediye Meydanında kılınacak cenaze namazından sonra Gündüzlü Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.10.2018

13.10.2018

Merhum Abdulkadir ve Havva Şen’in oğlu, Melahat, Yegane, Onur, Olgun ve Oktay Şen’in kardeşi, Sacide Şen’in eşi, Volkan Şen’in babası UĞUR ŞEN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çerli Mahallesinden Merhum Emekli Sağlık Memuru Salih BAHTİYAR’ın eşi, Niyazi, Nizam, Özcan, ve Sema BAHTİYAR’ın annesi, FERİDE BAHTİYAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Çerli Mahallesi Fatma Hatun Yalı Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.10.2018

12.10.2018

Günören Mahallesi, Tepe Mevkiinden, Delihasanoğullarından, Erol Demir’in babası, Şahin Çakır’ın kayınpederi HÜSEYİN DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Bucak Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şahincili Mahallesi Gümüşhaneliler Kabristanlığına defnedilecektir.

11.10.2018

11.10.2018

Saraycık Mahallesi, Poturlu Mevkiinden, Ahmetağaoğullarından İbrahim Baş’ın eşi, Cemal ve Cengiz Baş’ın annesi HATİCE BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saraycık Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesi, Çukur mevkiinden merhum Hami Karaman’ın oğlu, Yüksel Karaman’ın kardeşi, Sami Karaman’ın yeğeni MÜRSEL KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Mübarek mahallesi camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

10.10.2018

10.10.2018

Ulubey Ohtamış Mahallesinden, Temel ve Dunsun Mehmet Günlü’nün babası AHMET GÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Ulubey Ohtamış Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Neneli Mahallesi, Fındıkoğlu Sokaktan, Kütoğullarından,Cemal Akbulut’un oğlu, Ahmet, Cemil, Salih, Hüsnü ve Neneli Muhtarı Yusuf Ziya Akbulut’un ağabeyi, Uğur, Ümit ve Murat Akbulut’un babası Altınordu eski esnaflarından TEVRAT AKBULUT vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Fındıkalioğlu Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi, Kuşluvan Mevkiinden, Sofuoğullarından, Recai Tezcan’ın gelini, Olgun Tezcan’ın eşi SEVGİ TEZCAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, saat:15:00’de Günören Mahallesi Kuşluvan mevkiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.10.2018

09.10.2018

Eyüplü Mahallesi Yağcılı mevkiinden, Korgaçoğullarından, merhum Hacı Hasan Korkmaz’ın gelini, Eyüplü Mahallesi eski muhtarı Nazım Korkmaz’ın eşi, Mehmet, Yunus, Muhsin, Hatice ve Cemile Korkmaz’ın anneleri SAFET KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yağcılı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesinden Boruklu mevkiinden merhum Mehmet Uzunsoy’un oğlu, merhum Dursun Ali ve Nazmi Uzunsoy’un kardeşi, Metin, Çetin ve İsa Uzunsoy’un babaları HÜSEYİN UZUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güneybaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesi Güvendikli mevkiinden, Yazıcıoğullarından, merhum Tahsin Şimşek’in oğlu, merhum Fahrettin Şimşek’in kardeşi, Cumhur Şimşek’in amcasının oğlu, Saniye Şimşek’in eşi, Zafer ve Tahsin Şimşek’in babası MUZAFFER ŞİMŞEK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Teyneli Mahallesi Güvendikli Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Akçalı Mahallesi Esnaflarından Merhum Süleyman Hüryılmaz’ın oğlu, İrfan, Necmi, Yaşar, Necat, Sedat ve Güven Hüryılmaz kardeşleri ŞİNASİ HÜRYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 09:30’da Akyazı Mahallesindeki evinden alınarak Gölköy Akçalı camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayadibi Mahallesinden, Müezzinoğullarından, Merhum Şükrü Özyurt’un oğlu, Nami, Nedim ve Uygun Özyurt’un babaları GALİP ÖZYURT vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kayadibi Dursunlu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden, merhum Hüseyin ve Ayşe Karan’ın kızı, merhum Hafız Hasan Kılıç’ın eşi, Ahmet, Zekeriye, Öğretmen Osman ve Prof. Dr. Sadık Eyüp Kılıç’ın annesi HACI GÜLHANIM KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Turnasuyu Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Uluca aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.10.2018

08.10.2018

Saraycık Mahallesinden, Hacıvelioğullarından, Mahmut Şenocak’ın eşi, Saniye ve Necat Türkmen’in kızı, Orhan, Necla ve Muzaffer Türkmen’in kardeşi Burcu, Bağış ve Emirhan Şenocak’ın annesi HATİCE ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saraycık Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kayabaşı Mahallesinden, Ali Akdoğan’ın eşi, Ayşe, Emine, Yüksel, Aysel ve Mustafa Akdoğan’ın anneleri HAVVA AKDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat:11:00’da Kayabaşı Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Dayısulu kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca Mahallesinden, Haramlı Mevkiinden, Mehmet Ali ve Şükriye Altınsoy’un oğlu, Hamza, Arzu, Ömer ve Teyfik Altunsoy’un babası, Medet, Gülümser, Melek, Dilek ve Vedat Altunsoy’un Ağabeyi, Altınordu Belediye Personeli Sedat Altunsoy’un amcası Oğmaca Mahallesi Muhtarı İMDAT ALTUNSOY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Haramlı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden, Ali Türker’in eşi, Dursun, Fatih, Mehmet ve Yurdagül’ün anneleri PEMBE TÜRKER vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat:11:00’da Hacılar Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Akgüney Mahallesinden, Hafızoğullarından, merhum Hafız Salih’in oğlu, Yakup, Hülya, Leyla, Nursel, Yüksel, merhum Nurcan, Fatma ve Recai Kahraman’ın babaları Kıymet Kahraman’ın eşi YUSUF ZİYA KAHRAMAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Akgüney Mahallesi, Ovaçukur Kabristanlığında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

07.10.2018

07.10.2018

Gürgentepe ilçesi akmescit mah. Muhtarı sami çakici nin yengesi lütfü çakıcı nin eşi MAHİZAR ÇAKICI vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına mutakip Gürgentepe ilçesi akmescit mah. Aile kabristanlığında toprağa verilecektir

06.10.2018

06.10.2018

Perşembe Çınar Mahallesinden Emekli Başkomser Ali Sümbül’ün eşi, Nedret, Nevin, Nermin, Kemal ve Mustafa Sümbül’ün anneleri BAHRİYE SÜMBÜL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Perşembe Çınar Mahallesi Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi, Neneli Mahallesinden, Fındıkalioğlu mevkiinden, eski Ptt memuru Selim Ayyıldız ve Ordu Esnaflarından Ahmet Kısa’nın kayınpederi Sinan ve Süleyman Aygün’ün babası GAZİ HACI MEHMET AYGÜN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Fındıkalioğlu Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra düzenlenecek askeri törenin ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden, Kalyoncuoğllarından, merhum Refik Başköy’ün eşi, Uğur, Hüseyin, Hasan, Fatma, İbrahim, İsa, Erol ve Mehmet Başköy’ün anneleri SAFFET BAŞKÖY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Hacılar Mahallesi Yeni Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.10.2018

05.10.2018

Yaraşlı Mahallesinden, Romanoğullarından merhum Yusuf Özcanlı’nın oğlu, Suriye, Kamil Ziya ve merhum Ahmet Sabri Özcanlı’nın kardeşleri, Ayşegül, Özden ve Levent Özcanlı’nın babası ABDÜLKADİR ÖZCANLI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Orta Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesinden, Eminoğullarından, Adem Aksu’nun oğlu, Aydın, Hamdi, Gülcihan, Ali ve Mustafa Aksu’nun ağabeyi, Murat, Ferhat, Muhsit ve Serhat Aksu’nun babası HACI HASAN SAMİ AKSU vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yeni Mahalle Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli şehir kabristanlığında defnedilecektir.

04.10.2018

04.10.2018

Hatipli mahallesinden, Kıratlıoğullarından merhum Ömer ve Fatma Akça’nın oğlu, Ömer ve Mutlu Akça’nın babaları, Cemal, Cevdet ve Altınordu Belediyesi Personeli Cumhur Uzun’un kardeşi, Mükerrem Akça’nın eşi Ordu Devlet Hastanesinden emekli SEDAT AKÇA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Hatipli Mahallesinde evinin yanında öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden, İhsan Gürdal’ın eşi, Esin, Güzin, Erim ve Dr. Ersin Gürdal’ın annesi, Adil Kaçar, Faik Mertek, Tülay Gürdal ve Ordu Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Sevim Gürdal’ın kayınvalidesi, İlker, Yaprak, Can, Doğu, Begüm ve Ozan’ın büyükannesi RABİA GÜRDAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Öceli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra İlçesi Aktepe Köyünden, Osman, Derviş, İsmail, Şerif ve Miyese’nin kardeşleri, Coşkun, Serpil, Sevil ve Canan’ın babaları, Gülsüm Konaklı’nın eşi ENVER KONAKLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Alucra Aktepe köyünde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.10.2018

03.10.2018

Turnasuyu Mahallesi Kapçılı mevkiinden, merhum Abdullah ve Hatice Ertaş’ın kızı, merhum Ömer Sinop’un eşi, Melek, merhum Neşide, Ahmet, Selime, Prof. Dr. İsmet Ertaş ve Prof. Dr. Uğur Şeref Ertaş’ın ablaları, Elif Ertaş’ın kayınvalidesi, merhum Hatice, Havva ve Mustafa Sinop’un anneleri MUAZZEZ SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Turnasuyu Mahallesi, Kapçılı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gözükan Mahallesinden, merhum Ali Gözükan’ın eşi, Leyla, Necla, Selma, Ziya, Cumhur ve Mustafa Gözükan’ın annesi ŞÜKRİYE GÖZÜKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat: 15:00’da Gözükan Mahallesinde evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bulancak Döngeri Köyünden, merhum Hasan Ali Akgül’ün oğlu, Hayriye, Hayati, Nevriye, Ayfer, Elmas, Yasemin ve Ercan Akgül’ün babaları HASBİ AKGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Döngeri Köyünde aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.10.2018

02.10.2018

Ulubey Başçardak Mahallesinden, Cemal ve Dudu Aydemiş’in oğlu, Gülseli Aydemiş’in eşi, Birgül, Mustafa ve Arif Aydemiş’in babası, Hüseyin, Haydar, Nihat ve Ali Aydemiş’in ağabeyi, emekli baş gardiyan Cemal Bektaş ve Hacı Bektaş’ın eniştesi CEMİL AYDEMİŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Başçardak Mahallesi Cemevinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz, Kirazdere Mahallesi, Haydar mevkiinden, merhum Rıfat Bayyılmaz’ın oğlu, Ahmet, Aynur ve merhum Rıfat Bayyılmaz’ın kardeşi, Süleyman ve Hikmet Bayyılmaz’ın babası, İzzet Çeküç’ün damadı SÜLEYMAN BAYYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yenimahalle Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bakacak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dedeli Mahallesinden, merhum Sadık Akyürek’in oğlu, Havil, Baki, Salih, merhum Ahmet ve Ali Akyürek’in kardeşi, Birol ve Şenol Akyürek’in babası, Naime Akyürek’in eşi ABDULLAH AKYÜREK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Dedeli Mahallesi Yeni Camiinde, öğlen namazından önce kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Harami Mahallesi, Oluklu mevkiinden, kısaoğullarından, Kadem, Adem ve imam Salih Şentürk’ün annesi, merhum Salih Şentürk’ün eşi MEVLÜDİYE ŞANTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Oluklu Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Mübarek Mahallesi, Dönfelek mevkiinden, merhum Sadık Yeşilyurt’un oğlu, Nurettin, Durmuş ve Şemsettin Yeşilyurt’un kardeşleri, Sevda, Harun ve Hakan Yeşilyurt’un babaları, Dudu Yeşilyurt’un eşi HAYRETTİN YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Dönfelek camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu Mahallesinden, Melikoğullarından, merhum Hacı Sadık Özdemir’in eşi, Ahmet, Turan ve Yekta Özdemir’in anneleri ELMAS ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, evinin yanında, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kuylu mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi, Yenimahalle’den, Seferoğullarından, merhum Ali Atinkaya’nın oğlu, Ulubey Yenimahalle muhtarı Yaşar Atinkaya’nın kardeşi, Mehmet, Sibel, Yeliz ve Selin Atinkaya’nın babası, Altınordu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürü Yılmaz Kaya ve Aslan İçöz’ün kayınpederi, Ulubey Esnaf ve Sanaatkarlar Kooperatif Başkanı ÇAĞLAR ATİNKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Ulubey Belediye Meydanında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden, Öksüzoğullarından, Cemal Öksüz’ün eşi, Temel ve Şehriban Duman’ın kızı Sinan ve Saim Duman’ın ablaları, Süreyya, Fatma ve Güzide’nin anneleri YETER ÖKSÜZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orsan camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karacaömer aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden, Kuvancıoğullarından, merhum Hacı Salim Kuvan’ın oğlu, Cengiz, Ekrem ve merhum Engin Kuvan’ın kardeşi, Aliye Kuvan’ın eşi, Pembenur ve Cansel Kuvan’ın babası SALİM KUVAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Eyüplü Mahallesinde evinin yanında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.10.2018

01.10.2018

Gülyalı Sayaca Mahallesinden, Vaynioğullarından, merhum Hacı Mustafa Vayni’nin eşi, Hayati Vaynin’nin annesi, Mustafa, Ahmet ve Hasan Küçük’ün kardeşi, Gülyalı eski Belediye Başkanı Şevket Vayni’nin yengesi HAKİME VAYNİ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Sayaca Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akpınar Mahallesinden, Töngelcioğullarından Dudu Gözpınar’ın eşi, Sabri Gözpınar’ın kardeşi, Gamze, Mehtap ve Serkan Gözpınar’ın babası, İbrahim, Muammer, Resul, İsa ve Erkan Saraç’ın eniştesi SALİM GÖZPINAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün saat: 15:00’de Akpınar Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akyazı Mahallesinden merhum Selahattin Şahin’in eşi, Timur, Emine, Nermin, Ali Rıza ve Filiz Şahin’in anneleri MERYEM ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Akyazı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarıtepe mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.09.2018

30.09.2018

Perşembe Efirli mahallesinden Çağanoğullarından Merhum Hacı Nuri Çağan ‘ın oğlu ,Berat-Murat ve Merhum Telat ÇAĞAN’ın babaları CEVAT ÇAĞAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip Efirli Yalı camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kızılhisar mahallesinden Merhum Şükrü oğlu Nevzat ÖZTÜRK’ün kardeşi SEDAT ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Selimiye mahallesindeki evinden alınarak, Kızılhisar mahallesinde saat 13:00’de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.09.2018

29.09.2018

Kurtulmuş Mahallesi, Hacı Pamuk Sokaktan, Memükoğullarından, merhum Remzi Tulgar’ın eşi, Feridun, merhum İsa, Nadire, Nevin, Leyla ve Tülin Tulgar’ın annesi, Ferdi Tulgar’ın babaannesi, Altınordu Belediye Personeli Sedat Altınsoy’un anneannesi ÇAKIR SULTAN TULGAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Dereiçi Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Teyneli Mahallesinden İmamoğullarından Merhum Temel GÜRSOY’un eşi Merhum Hamit,Hamdi Gürsoy Burhan,Şevki GÜRSOY Penpe PAZAR Sevgican ATLI’nın anneleri HURİYE GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Teyneli Mahallesinde saat 3’de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.09.2018

28.09.2018

Şahincili Mahallesinden, Recepbaşoğullarından, merhum Şakir Demirbaş’ın eşi, Selma, Tülay, Faruk, Mustafa ve Oktay Demirbaşın anneleri; merhum Osman Sancar ve Durdu Aydın’ın kayınvalidesi AYŞE DEMİRBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Şahincili camiinde, ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipoğullarından, Katip Acar’ın oğlu, eski Örencik Muhtarı İsa Acar’ın babası HACI ACAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 10:30’da evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Çubuklu Mahallesinden, Kızılcaören mevkiinden, Merhum Ahmet Akbaş’ın oğlu, Yaşar, Musa, İhsan, Bilal, Halit ve Aydın Akbaş’ın babası MEHMET AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 11:00;’de Kizilcaören mevkiinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Cevizlik Mahallesinden, Ramadanoğullarından merhum Yakup Karadeniz’in oğlu, Reşat Karadeniz’in abisi, Samet Karadeniz’in babası, Cihan Karadeniz’in eşi Ata sanayi esnaflarından kaportacı ŞERAFETTİN KARADENİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11:00 de Cevizlik Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.09.2018

27.09.2018

Topluca Mahallesinden, Keloğullarından, Emekli Belediye Personeli İmdat Güzelhan’ın eşi, Coşkun, Cüneyt ve Ercan Güzelhan’ın annesi HURİYE GÜZELHAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Topluca Mahalle Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunmusa Mahallesinden, Talipoğullarından, merhum Mehmet İlhan’ın oğlu, Yunus, Şükrü ve Hüseyin İlhan’ın kardeşi, Nezahat, Halit ve Hacı Mehmet İlhan’ın babası, eski Uzunmusa muhtarı HASAN İLHAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 11:00’de Uzunmusa Mahallesinde evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Behiye ve Hüseyin Duyar’ın kızı, Yurduşen, Türkan, Şükran ve Aydın Duyar’ın ablası, Kore Gazisi merhum Mehmet Gürsoy’un eşi, Halit, Haydar ve Sedat Gürsoy’un anneleri, Nilgün, Figen ve Münevver Gürsoy’un kayınvalidesi, Korkut, Müştak, Taha Can, Okan, İlayda, Bengü Gürsoy’un babaannesi CAVİDAN GÜRSOY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi, Değirmen yanı Mevkiinden, merhum Ali Osman Akan’ın oğlu, Reşat ve Kahraman Akan’ın kardeşi, Vahap, Nihat ve Mustafa Akan’ın babası ALİŞAN AKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yukarıtepe Mahalle Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Kuylu Mahallesinden, merhum Salim Demirtaş’ın eşi, Şükran, Sebahnur, Nermin, Türkan, Mükerrem, Yaşar ve Yakup Demirtaş’ın annesi, Hüseyin kızı ZEYNEP DEMİRTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Selimiye Mevlana Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir kabristanlığında defnedilecektir.

26.09.2018

26.09.2018

Cumhuriyet Mahallesinden İskender Karaarslan’ın eşi, İlhan Ünal Karaarslan’ın anneleri Faruk ve Bülent Karaarslan’ın yengesi SEBAHAT KARAARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Meydan Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sıraca aile kabristanlığında defnedilecektir.

Nizamettin Mahallesinden, Kürdoğullarından, merhum Niyazi Türkeli’nin oğlu, İbrahim, Melahat, Abdullah, Mahmut ve Niyazi Türkeli’nin babaları Eski Sanayi esnafı oto boyacısı SABRİ TÜRKELİ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yunus Mahallesinden, Alkıroğullarından, Mustafa Aydın’ın eşi, Mustafa, Hatice, Fatma ve Celal Aydın’ın annesi ŞEKER AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yunus Mahallesi Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hacı İshak ve Kadriye Köksal’ın gelini, Uğur Köksal’ın eşi, Fatih ve Deha Köksal’ın annesi HATİCE FÜSUN KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum İshak ve Seniha Engin’in kızı, Salih Baş’ın eşi, Meral ve Fatih Derya Baş’ın annesi, Mustafa Poyraz’ın kayınvalidesi, Zerrin, Ziver ve Türel Engin’in kardeşi, Pelin, Aslı, Rıfat, Ülkü, Tuğçe, Çisem ve Derya’nın büyükannesi ÜLKÜ BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.09.2018

25.09.2018

Yağızlı Mahallesinden, Kolanoğullarından, Ali Zengin’in oğlu, Bahadır Zengin’in babası AHMET CEMAL ZENGİN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kolanoğlu Mevkiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Erenli Mahallesinden, merhum Kemal Şenyurt’un oğlu, BİLAL ŞENYURT vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Erenli Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Kestane Mahallesi, Karamustafaoğlu Sokaktan, Ordu esnaflarından Necat ve Sağlık Müdürlüğü Personellerinden Niyazi Öztürk’ün babası AHMET ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Akyazı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Ali ve Nedime Altuntaş’ın oğlu, Melek ve Atilla Altuntaş’ın kardeşleri HALİL ALTUNTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Muğla Fethiye’de ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

24.09.2018

24.09.2018

Gökömer Mahallesi, Taştekne mevkiinden, Dervişoğullarından, merhum Tahir Rüzgar’ın torunu, Ömer Rüzgar’ın oğlu NAZIM RÜZGAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Gökömer Mahallesinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Gümüşdere Mahallesinden, Hasan Özkan’ın oğlu, MEHMET ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, İmamhatip Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar kabristanlığında defnedilecektir.

23.09.2018

23.09.2018

Şahincili Mahallesi sakinlerinden, Ahmet oğlu, Permane eşi, Naime, Özdemir, Mustafa ve Merhum Kemal BAŞ’ın kardeşi, Canan, Candiyer, Uğur, Sema, Semra ve Altınordu Belediyesi emekli personellerinden Dursun BAŞ’ın babaları MEHMET BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, İmamhatip Camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesinden, Müezzinoğullarından, Merhum Murat YILDIRIM’ın oğlu Turgay ve Oktay YILDIRIM’ın abileri, Murat, Kemal ve Erkan YILDIRIM’ın babaları AHMET YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00 de Eyüplü Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden, Bayraktaroğullarından Haluk Sırrı CEBECİ’nin kız kardeşi Sebayittin BAYRAK’ın gelini Soner BAYRAK’ın yengesi, Kübra ve Büşra BAYRAK’ın anneleri, Recep Ali BAYRAK’ın eşi SEVİL BAYRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

22.09.2018

22.09.2018

Merhum Şaziye ve Arif Sağlam”ın kızı Merhum Hava Sağlam”ın kız kardeşi Bilge,Güzin,Mustafa,İsmail ve Şaziye Sarı’nın annesi Oldaç, Rengimsu Andaç ve Güzelnaz’ın babaanneleri Emekli Öğretmen Kitapçı Hasan Sarı’nın eşi EMİNE SARI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Şarkiye mahallesi Elmalık Caddesindeki evinden alınarak Orta camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra terzili mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe ilçesi Efirli mahallesinden Ordu Zıraat bankasından emekli baş veznedar Selçuk,Ümit,Derya , Duygu’nun babaları, ŞÜKRÜ AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Efirli mahallesindeki evinden alınarak Efirli Mahallesi Yalı Camiinde Öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

21.09.2018

21.09.2018

Gürgentepe Akmescit Mahallesinden, Hakkı Yılmaz’ın kızı, eski Muhtar Hamdi Yazıcı’nın eşi, Nurten, Aynur, Ayten, Yurdan, Nuran ve Dursun Yazıcı’nın anneleri PAKİZE YAZICI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Akmescit Mahallesinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Topluca mahallesinden, Hamzaoğullarından, emekli polis merhum Asım Dündar’ın oğlu, Ahmet Dündar’ın kardeşi, Güven, Nevin, Havva, Hamza, Deniz ve Altınordu Belediyesi personeli Samet Dündar’ın babaları AYHAN DÜNDAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yeni Mahalle Camiinde, cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Topluca mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.09.2018

20.09.2018

Kabadüz Kirazdere Mahallesinden, Eski Kirazdere Muhtarı merhum Cemal Öner’in oğlu, İsa ve Enver Öner’in kardeşi MURAT ÖNER vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kirazdere aile kabristanlığında, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

Merhum Şakir ve Fatma Bostancı’nın oğlu, Gülizar, Gülseren, Berrin, Ordu Üniversitesi Öğretim Üyesi Derya ve Bülent Bostancı’nın babası Güven, Nazmi ve Ordu Büyükşehir belediye personeli Özay Tiryaki’nin keyınpederi REMZİ BOSTANCI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı Mahallesi şehir Kabristanlığında defnedilecektir.

Yağızlı Mahallesinden, Hacıefendioğullarından, merhum Musa Özkan’ın eşi, Mehmet ve Kemal Özkan’ın anneleri NEZİYE ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yağızlı Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesi, Pirahmetli mevkiinden, Musaoğullarından, merhum Yunus ve Feyzullah Canverdi’nin torunu, Adil ve Fahriye Canverdi’nin oğlu, Cüneyt ve Aytaç Canverdi’nin kardeşi, Bayram, Mevlüt, Aydın, Öner ve Yener Canverdinin yeğenleri MUTLU CANVERDİ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Öceli Merkez Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.09.2018

19.09.2018

Ulubey Yolbaşı Mahallesinden, Hacımemişoğullarından, merhum Ali Andaç’ın kızı, Hasan Andaç’ın yeğeni, Aziz, Remzi Baki, Mustafa ve Bahri Andaç’ın kardeşi, Mecit Mercan’ın eşi FATMA MERCAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yolbaşı aile kabristanlığında, öğlen namazından önce kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde defnedilecektir.

Ulubey Şıhlar Mahallesinden, Kesimoğullarından, merhum Osman Kesim’in oğlu, Mine, Seyhan ve Özcan Kesim’in babaları, Semiha, Meliha, Cemalettin, Nihat ve merhum Şinasi Kesim’in ağabeyi, Ulubey Eski Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz’ın kayınbiraderi MURAT KESİM vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Ulubey Belediye Meydanında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şıhlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy Ahmetli Mahallesinden, Aziz Avcı’nın oğlu ESAT AVCI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Ahmetli Mahallesi Aile kabristanlığında öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

18.09.2018

18.09.2018

Perşembe Okçulu Dereköy Mahallesinden, Jale, Fatma, İlhan ve Mehmet Yar’ın anneleri, merhum Şükrü Yar’ın eşi AYSEL YAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Okçulu Dereköy Yalı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ordu’nun eski esnaflarından Ahmet Palavar’ın eşi, İdris, Rüstem ve Ömer Palavar’ın anneleri, ELMAS EMİNE PALAVAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Alucra Elmacık Köyünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.09.2018

17.09.2018

Kayadibi Mahallesinden, Mustafa Kayaköy’ün oğlu, Salim ve Engin Kayaköy’ün babaları, Ayşe Kayaköy’ün eşi SALİH KAYAKÖY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, evinin yanında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk Mahallesinden, Abdullah Çavuşun oğlu HÜSEYİN KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Karaoluk Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Congara Mahallesinden, İmamoğullarından, Merhum Mustafa İnan’ın oğlu, Sabri ve Osman İnan’ın abisi, Ünal İnan’ın babası ÖMER İNAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Ulubey Congara mahallesinde,öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.09.2018

16.09.2018

Oğmaca Mahallesi Haramlı Mevkiinden, Yaşar Durkaya nın eşi, Şehit Mehmet Durkaya, Şenel, Gülcan, Fatma ve Hamide nin anneleri, Mustafa Aksoy ve Cemil Baş ın kayınvalideleri ŞEFİKA DURKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün Oğmaca Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Oğmaca Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe İlçesi Töngeldüzü Mahallesinden Necat, İsmail ve Numan Tönel in babaları, Adem Güzelhan ın kayınpederi, Mustafa ve Fatih Güzelhan ın dedeleri AHMET TÖNEL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Perşembe İlçesi Töngeldüzü Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.09.2018

15.09.2018

Arpaköy Mahallesinden, Çakaloğullarından, Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Ercan Akkaya’nın kayınpederi ALİ AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 11:00’de Arpaköy Mahallesin aile kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde defnedilecektir.

Ordu Bayramlı Mahallesinden Kocaoğullarından Tahsin Öztürkün kızı Ali Öztürkün eşi Nuran Gülay Göknur ve Ümit Öztürkün anneleri HAYRİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün bucak camiinde öğlen namazına mütakiben cenaze namazı kılındıktan sonra Bayramlı mahallesi Dere mevkiinde ikindi namazına mütakiben cenaze namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Öceli Mahallesi Çakırlı sokaktan merhum Mehmet Cabbar’ın torunu Atilla ve Döndü Cabbar’ın oğlu İnci Cabbarın eşi SALİM CABBAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey Cevizlik Mahallesinden Bölükbaş oğullarından Ali Korkmazın kızı Kaşif Şakir ve Salih Korkmazın kardeşleri Nihat Başın eşi FATMA BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına mütakiben Cevizlik Mahalle Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Bahariye mahallesinden merhum Hasan Yılmaz’ın oğlu, Rahime Yılmaz’ın eşi Hüsnü Yılmaz’ın ağabeyi, Çetin, Mehmet, Coşkun, Nuray, Müge ve Türkan Yılmaz’ın babaları OSMAN YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına mütakiben Yukarıkirazdere Mahalle Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

14.09.2018

14.09.2018

Gülyalı Yeniköy Mahallesinden, Zurnacıoğullarından merhum Mustafa Altan’ın eşi, Mukaddes, Sevgi, Kadir, Remzi ve Celal Altan’ın anneleri, Necmettin Altan’ın kayınvalidesi EMİNE ALTAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yeniköy Mahallesinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.09.2018

13.09.2018

Yemişli Mahallesinden, Öksüzoğullarından, merhum Ali Öksüz’ün oğlu, Merhum Abdurrahman, Salih ve Eyüp Öksüz’ün kardeşleri, Şahin ve Cihan Öksüz’ün babaları SABRİ ÖKSÜZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Yemişli Mahallesi Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra Armutlu köyünden, Veli Tekneci’nin eşi, Hacer, Havva ve Ömer Tekneci’nin anneleri FATMA TEKNECİ vefat etmiştir.Cenazesi yarın, Alucra Armutlu köyünde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Piraziz Güney köyünden, Özcan ve Hasan Aşçı’nın babaları, Şinasi Güner’in kayınpederi, Hacı Hasan’ın oğlu VEHBİ AŞÇI vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11:00 da Cumhuriyet Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Güney Köyünde defnedilecektir.

12.09.2018

12.09.2018

Ulubey Kardeşler Mahallesinden, Sofuoğullarından, emekli öğretmen Mehmet ve Muteber Saka’nın oğlu, Yavuz Saka’nın kardeşi, İlayda ve Mehmet Şamil Saka’nın babası, Öğretmen Nevin Saka’nın eşi, öğretmen ENGİN SAKA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 09:00’da Şahincili Mahallesindeki evinden alınıp, saat 11:00’de Kardeşler Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Delikkaya Mahallesinden, manavoğullarından, merhum Atabey Manavoğlu’nun kızı, Metin Uysal’ın eşi, Canan ve Alkan Uysal’ın anneleri, Sebanur, Ali Fuat ve Suat Erim Manavoğlu’nun kardeşleri ÜLKER UYSAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Delikkaya Merkez Camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

11.09.2018

11.09.2018

Kargıoğullarından merhum Mehmet Ali ve Nedime Kargı’nın kızı, İzzettin, Hasan Basri, Gülsen, Şükran, Gökhan ve merhum Hüseyin Kargı’nın kardeşleri DURSEN KARGI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karakiraz Mahallesinden, Köroğullarından, İhsan Köroğlu’nun eşi, Emriye, Nurten, Nuray, Yıldız, Zeynep, Mustafa ve merhum Mehmet Köroğlu’nun anneleri KIYMET KÖROĞLU vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 14.00 ‘de Karacaömer Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu Emen Mahallesinden, Nurettin Şenocak’ın oğlu, Erdal, Merhum Dursun Ali ve Emen Mahallesi eski Muhtarı Turan Şenocak’ın kardeşi MUSTAFA ŞENOCAK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Emen Mahallesi Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Sağırlı Mahallesi Kıran mevkiinden, Baki Uzunlar’ın eşi, Yusuf, Tülay, Tülin ve Zeki Uzunlar’ın anneleri SENİHA UZUNLAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Sağırlı Mahallesi Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.09.2018

09.09.2018

Mübarek Mahallesi dönfelek mevkiinden Burak Karaman ve Tuğba Karginin anneleri Vedat Karaman’ın eşi NERMİN KARAMAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14.00’de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kısacık Mahallesinden demirci oğullarından Yakup Demirel’in eşi,Ayhan,Seyhan Demirel ile Süriye Akyol,Gül Öztürk’ün anneleri LÜTFİYE DEMİREL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nizamettin Mahallesi Nizamettin Caddesi No 51 deki evinden alınarak İkindi Namazına mütakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Selimiye Mahallesinden, Emine Keskin’in eşi, Gülçilem, Hayriye ,Kadem, Niyazi Keskin’in babaları merhum Mehmet Niyazi Keskin‘in oğlu NURİTTİN KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazına mütakiben Selimiye Mahallesi Mevlana cami‘inde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar mezarlığına defnedilecektir.

08.09.2018

08.09.2018

Hatipli Mahallesinden, Koçalioğullarından, Merhum Ahmet ve Zeynep Karakoç’un oğlu, Merhum Nazım, Yener Karakoç’un kardeşleri, Selahattin Karakoç’un abisi, Yasemin Akyol ve Ahmet Hamdi Karakoç’un babaları, merhum Tülin Karakoç’un eşi, ABDÜLKADİR KARAKOÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hatipli Mahalle camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.09.2018

07.09.2018

Gümüşhane eşrafından, Şerif Çakmak’ın eşi, Ordu Devlet Hastanesi doktoru Serdar ve Serkan Çakmak’ın annesi TÜRKAN ÇAKMAK vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiinde cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gümüşhaneliler mezarlığında defnedilecektir.

06.09.2018

06.09.2018

Çavuşlar Mahallesinden, Gebeşoğullarından merhum Yunus Yılmaz’ın oğlu, Ferahi Yılmaz’ın eşi, Volkan ve Engin Yılmaz’ın babası, Emekli İmam Veysel Öksüz’ün damadı, Mustafa ve Kemal Yılmaz’ın kuzeni CENGİZ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Çavuşlar merkez camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar Mahallesinden, Türkyılmazlardan, Mehmet Türkyılmaz’ın kızı, Osman, Ferhat ve Murat Türkyılmaz’ın kardeşi FATMA TÜRKYILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Hacılar Mahallesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Taşbaşı Mahallesinden, Merhum İbrahim ve İrfan Duru’nun oğlu, İbrahim ve Serdar Duru’nun babaları, Olcay Duru’nun eşi, Merkez İlköğretim Okulu emekli Kâtib’i İHSAN DURU vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Orta Camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli aile kabristanlığında defnedilecektir.

05.09.2018

05.09.2018

Yağızlı Mahallesinden. Hacıefendioğullarından, merhum Tevfik Özkan’ın oğlu, Efkan, Atilla ve Tamer Özkan’ın Babası Emekli Öğretmen HAMDİ ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Yağızlı Merkez Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

04.09.2018

04.09.2018

Saraycık Mahallesi Merkez Mevkiinden, Zıtkı Eroğlu’nun eşi, Cumhur Eroğlu’nun annesi FATMA EROĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden, Osman ve Emine Özcanlı’nın oğlu, Göknil Özcanlı’nın eşi, Ahmet, Nuri, Alaattin, Kemal, Fatma, Hatice ve Süriye’nin kardeşleri, Kübra ve Mertcan’ın babaları Şahincili mahallesi muhtarı SEBAHATTİN ÖZCANLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün, İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipli Mahallesinden, Kalyoncuoğullarından, merhum Hasan ve Düriye Kalyoncu’nun oğlu, Sıdıka Kalyoncu’nun eşi, Fatma, Serpil, Aynur, Ayten, Saynur, Ayşegül ve Taner Kalyoncu’nun babaları, Emine, Ali, Ahmet ve Adil Kalyoncu’nun abileri, Emekli Öğretmen MUSTAFA KALYONCU vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Hatipli mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dikence Mahallesinden, Hatipoğullarından Mehmet Acar’ın eşi, Seyfi, Hamdi ve Hami Acar’ın anneleri, Dikence Mahalle Muhtarı Hüseyin Toksoy’un kızkardeşi HACER ACAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Dikence Camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı Köyünden, Boloğullarından, merhum Yakup Bol’un eşi, Emine, Neriman, Reyhan, Fatma, Filiz ve Döner Bol’un anneleri ESMA BOL vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Yıldızlı köyünde evinin önünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

03.09.2018

03.09.2018

Bayramlı Mahallesi, Taflancık Mevkiinden, Ahmet Uzunbay’ın oğlu, Reşat ve Osman Turan Uzunbay’ın kardeşi, Fatma Gürpınar’ın eşi CEMİL GÜRPINAR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Bayramlı Mahallesi Güneybaşı Camiinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Perşembe Işıklı Mahallesi, Batamı mevkiinden, Davutoğullarından, merhum polis memuru Halil ve Emine Yılmaz’ın oğlu, Ferdane ve Osman Yılmaz’ın kardeşi, Selma Yılmaz’ın eşi CENGİZ YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Işıklı Mahallesi Batamı Camiinde,Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Fındıklı Mahallesinden, Murtazaoğullarından, merhum Mustafa Şener’in oğlu, Bagi, Mustafa, Abdurrahman ve Haki Şener’in babaları SABRİ ŞENER vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Fındıklı Mahallesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi, Kaballı Mevkiinden, Kabaloğullarından, merhum Ahmet Kabal’ın oğlu, merhum ALİ Kabal’ın kardeşi, Sema, Necla, Türkan, Meral, Ayla ve Recep Kabal’ın babası, Tarık Kabal’ın dedesi, Dursun Kabal’ın amcası MUHİTTİN KABAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saraycık Mahallesinde İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.09.2018

02.09.2018

Saray Mahallesinden Namık ve Gülderen Gürselin kızı Rasim ve Demet’in kız kardeşi Buket ve Hazal’ın anneleri İsmail Tandoğan’ın eşi NÜRVET TANDOĞAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saray Mahallesindeki evinden alınarak orta Camiinde kılınacak öğle namazının ardın kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Altunyurt Mahallesinden Varılcıoğullarından Merhum Ali Coşkunun oğlu,Merhum Temel Coşkunun Ağabeyi İhsan,Ferhat,Ümit,Hamide ve Nurcihan Coşkunun Babaları Merhum Şeker Coşkunun eşi SALİH COŞKUN vefat etmiştir.Cenazesi bugun saat 11’de klınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

01.09.2018

01.09.2018

Teyneli Mahallesinden, Pazarcıoğullarından, merhum Osman Varol’un eşi, Gülsüm, Nurşen, Emine, Yunus ve Ünal Varol’un annesi, Salim Güler, Selami Turan ve Özcan Eren’in kayınvalidesi HABİBE VAROL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Teyneli Mahallesi Güvendikli camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Oğmaca mahallesinden Merhum Hasan Altunsoy’un oğlu Yüksel,Ayla,Yılmaz ve Yücel’in babaları Merhum Hatice Altunsoyun eşi TAHSİN ALTUNSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakiben bucak mahallesindeki evinden alınarak bucak camiinde kılınacak cenaze namazından sonra oğmaca mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

31.08.2018

31.08.2018

Hacılar Mahallesinden, Sağıroğullarından merhum Ali Sarı’nın oğlu, Mustafa, Yalçın, Ali ve İmdat Sarı’nın babaları MUHARREM SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün, evinin yanında Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristranlığında defnedilecektir.

Yukarıkirazdere Mahallesinden, Süriye, Emine, Huriye, Zeynep, Şaban ve merhum Mehmet Şahin’in kardeşi, Saadet Şahin’in eşi, Erol, Şinasi, Sezayi ve Ahmet Şahin’in babaları CEMAL ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, İmam Hatip Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Kabadüz Yukarıkirazdere Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şenocak Mahallesinden, Davutoğullarından, merhum Kanun Şenyurt’un eşi, Melek, Sema, Nafız, Nihat ve Mehmet Ali Şenyurt’un anneleri HANİFE ŞENYURT vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 14:00 ‘de Şenocak Mahallesinde evinin yanında kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.08.2018

30.08.2018

Ohtamış mahallesinden merhum Dursun Mehmet Bal ‘ın oğlu Şenel ,Yüksel, Sezgin Hürriyetin ‘in kardeşleri BAHTİYAR BAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün Şıhlar mahallesi Elik pınar ‘ı evinden alınarak Elik Pınarı aile kabristanlığında saat 11 :00 de defnedilecektir.

Günören mahallesi Evliya boğazı mevkiinden Merhum Ziya Özcanlı ‘nın eşi Mehmet ,Can ve Orhan Özcanlının annelerı MENMÜNE ÖZCANLI vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Evliya camiinde kılanacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Gürgentepe ilçesi Tikenlice mahallesinden Merhum Hilmi Biçer in oğlu Bahri Yüksel ve Aytekin Biçer ‘in kardeşi Hazal ve Şevval ‘in babaları Sevgi Biçer ‘in eşi MEHMET BİÇER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra tikenlice mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Aşağı kirazdere mahallesinden emekli öğretmen Ahmet Aybastı’nın eşi Mustafa ,Asuman ve Aysun ‘un anneleri NURŞEN AYBASTI vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakiben İmamhatip camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.08.2018

28.08.2018

Efirli Mahallesi, Akçaova Mevkiinden, Hocaoğullarından, merhum Hacı Ali ve Hatun Duran’ın kızı, İsmail Yılmaz’ın eşi, Kumbaşı Mahalle Muhtarı Nevin Gül’ün ablası AYSEL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Beyli Mahallesinden, Ömeroğullarından, merhum Ali Öney’in oğlu, Yılmaz ve Ömer Öney’in Abisi, Nurten ve Alev’in babaları, Pakize Öney’in eşi emekli banka müdürü FERHAT ÖNEY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Karşıyaka merkez camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.08.2018

26.08.2018

Kabadüz Karakiraz Mahalesi Güzlük Mevkiinden, Balcıoğlarından Mahmut Ali GÜLTAŞ’ın eşi, Nurettin, Mustafa, Bahtiyar ve Orhan GÜLTAŞ’ın anneleri NAZMİYE GÜLTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün  Kabadüz  Merkez Camiinde kılınacak öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Güzelyurt Mahallesinden Kuloğullarından Merhum Kazım ve Altun ÖZKUL’un oğlu, Perihan ÖZKUL’un eşi, Cemile, Fethi, Hamdullah, Havva ve Hasan ÖZKUL’un kardeşi, Sibel, Ebru, Devrim ve Özgür ÖZKUL’un babaları EMRULLAH ÖZKUL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Güzelyurt camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.08.2018

25.08.2018

Mübarek mahallesinden merhum Ali Yeşilyut’un torunu Nuray ve Garip Vurgun’un oğlu Turgay ve Reyhan Altınışık’ın yeğeni DENİZ VURGUN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Dönfelek Camiinde kılınacak öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Taşbaşı mahallesinden Merhum Ayşe ve Hidayet Kızıltanın oğlu Tarık ve Ayşenin babası Nur, Sadullah ve Robertin kayınpederi Emekli öğretmen AYTEN KIZILTAN’ın eşi AYDIN KIZILTAN vefaat etmiştir.Cenazesi bugun Taşbaşı mahallesindeki evinden alınarak orta camiinde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı asri mezarlığında defnedilecektir.

24.08.2018

24.08.2018

Teyneli Mahallesinden Çiçek oğullarından merhum Mehmet Çiçek’in eşi Süleyman Çiçek, Salih Çiçek, Aysun Gümüşkaya, Döndü Genç’in anneleri EMRİYE ÇİÇEK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Teyneli Mahallesi Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

23.08.2018

23.08.2018

Kirazlimanı Mahallesinden merhum Kadir Boztepe’ nin eşi Bülent ve merhum Zeki Boztepe’nin anneleri, Devrim Boztepenin kayınvalidesi, Kadircan ve Merve Boztepe’nin Babaanneleri EMİNE BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saray Mahallesindeki evinden alınarak Kirazlimanı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güzelyalı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesinden eski SSK Hastanesinden emekli Aykut ve Yalçın Özcan’ın Babaları, Fatma Özcan’ın eşi , Osman Özcan’ın ağabeyi MEHMET ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi Şehir mezarlığında defnedilecektir.

Sağırlı Mahallesi Kıran mevkiinden Merhum İsmet Uzunlar’ın torunu, Resul ercan ve Pınar Uzunlar’ın evlatları METEHAN UZUNLAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi Kıran mevkii aile mezarlığında defnedilecektir.

Bucak Mahallesi sakinlerinden pazarcı esnafı Aydın ve Murat Özer’in babaları Soyadan emekli SELAHATTİN ÖZER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Mesudiye Arıkmusa köyünde defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden Matkooğullarından merhum Hacı Salim’in kızı,Merhum Yaşar İlhan‘ın eşi, Dursun,Durmuş ve Dilek İlhan’ın anneleri SURİYE İLHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akçatepe Camiinde ikindi Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Gölköy Damarlı Mahallesinden Lazoğullarından Merhum Ahmet Ergin’in eşi, Mevlüt, Yılmaz ve Halis Ergin’in anneleri AYŞE ERGİN Vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölköy Damarlı mahalle camiinde öğle Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.

22.08.2018

22.08.2018

Kovancı mahallesinden Resul oğullarından merhum Yusuf KUVANCI’nın eşi Taliye, Huriye , Döndü, Elide ,Hanife, Dudu, Yunus ve Ordu esnaflarından Halis KUVANCI’nın anneleri EMİNE KUVANCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kovancı mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Nizamettin mahallesinden merhum emine arslan ve selahattin KULAÇOĞLU’nun kızı Temel KAYA ve Ömer KULAÇOĞLU, Aydan TAHMAZOĞLU’ nun kız kardeşi SEBAHAT KULAÇOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugun Nizamettin mahallesindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Nizamettin Mahallesi Üçyol camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Pehlivanoğullarından emekli müfettiş merhum Kemal YENİLMEZ’ in Eşi , Ahmet YENİLMEZ’in Yengesi HAMİYET YENİLMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karaağaç mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığından defnedilecektir.

Kirazdere mahallesi Arşuluk mevkiinden Ellezoğullarından merhum Durmuş ÖZYURT’ un oğlu , Olgun ÖZYURT’ UN kardeşi AYDIN ÖZYURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kirazdere mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından  sonra aile kabristanlığından  defnedilecektir.

Orduspor’un eski kalecilerinden Sürhat GÜNGÖR’ün eşi Serhat ve Mehmet GÜNGÖR ‘ün anneleri Ayşegül GÜNGÖR’ün kayınvalidesi Nurten GÜNGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlkindi namazına müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli mahallesindeki aile mezarlığından defnedilecektir.

21.08.2018

21.08.2018

Ulubey İlçesi Kıranyağmur mahallesinden Avcıoğullarından Merhum Mehmet AKTAŞ’ın oğlu, Merhum Kadir AKTAŞ ,Esat AKTAŞ , Şükrü AKTAŞ’ların kardeşleri  Burçin Erdinç ve İlknur AKTAŞ’ların Babası NİHAT AKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de Kıranyağmur mahallesi merkez camiinde kılınacak cenaze namazından  sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kumanlar mahallesinden Kutupoğullarından Merhum Halil Kutupoğlunun oğlu , Osman Kutupoğlunun Abisi İlhami ,Mustafa ve Halil Kutupoğlunun babası Ulubey ilçesi esnaflarından MEHMET KUTUPOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00’de Ulubey meydanında kılınacak cenaze namazından sonra yolbaşı mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.08.2018

20.08.2018

Ulubey İlçesi Durak Mahallesinden Ağkolu Mevkiinden Kepez oğullarından Merhum Mustafa NURİ’nin kızı, Merhum Muhittin KEPEZ’in eşi, Ali Osman, Muhsin, Tuncay, Sezai, Saniye, Semahat, Semra, Sakine, Nebahat, Melahat ve Safinaz’ın anneleri, ŞEKER KEPEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 09.00’da  Selimiye Mahallesi evinden alınarak Ulubey Durak Mahallesi Ağkolu Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarı Tepe Köyünden Şahpazoğullarından Ahmet ŞAHİN’in oğlu, İlker ŞAHİN ve Hülya ve Emrah DUMAN’ın babası,  Bilsen ŞAHİN’in eşi, Eski Belediye çalışanlarından ÖMER ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğlen namazından sonra Eskipazar Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Kardeşler Mahallesinden Müftü oğullarından Merhum Abdurrahman YILDIZ’ın oğlu, Merhum Ali, Haki, Cemal ve Hilmi YILDIZ’ın kardeşleri, Mehmet, Yakup, Yusuf ve İsa YILDIZ’ın babaları, HAMDİ YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11.00’de Ulubey İlçesi Kardeşler Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kumbaşı mahallesinden Vanlı oğullarından Mobilyacı Alaettin GÜL’ün eşi,  Yener, Sevinç, Kadriye ve Merhum Yıldız GÜL’ ün anneleri, NADİYE GÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kumbaşı camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.08.2018

19.08.2018

Zafer Mahallesinden Mehmet, Mecnun, Remzi, Leyla, Ayla, Gönül Demirkol’un babaları, Merhum Akif oğlu, MAHMUT DEMİRKOL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğlen namazına müteakip Akyazı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Müezzin oğullarından Merhum Kazım ve Seher YÜCEL’in oğlu, Cemal ve Yılmaz YÜCEL’in  abisi, Cafer YEŞİL ve Serdar KARAOSMANOĞLU’nun kayınpederi, Taliye, Sema, Meliha, Seher, Ali,  Şahap ve Arslan YÜCEL’in babaları, Ordu esnaflarından DEMİRCİ SALİH YÜCEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selimiye Mahallesi evinden alınarak Orta camiinde Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.08.2018

18.08.2018

Ulubey ilçesi Elma Çukuru Mahallesinden Merhum Mustafa KARACA’nın kızı, Merhum Kadir ÇAKIR’ın eşi, Ordu 24. Dönem Milletvekillerinden Harun ÇAKIR, Hayri, Lütfiye, Sevil, Serpil ve Sevgi ÇAKIR’ların annesi, FADİME ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, saat 11.00’de Elma Çukuru merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Mustafa ve Fatma Tiryaki’nin kızı, Abdullah Tiryaki’nin kardeşi, merhum Enver Akçay’ın eşi, Hatice, Ufuk ve Halis Akçay’ın annesi, Ahmet Çalışkan’ın kayınvalidesi FATMA AKÇAY vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Bayadı Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi Çatallı Mahallesinden Dursun ,Hanife KIR,  Emekli Devlet Hastanesi personellerinden sağlık memuru  Mustafa KARA’nın kayınvalidesi, Nursen KARA’nın annesi, Ali Ercuman KARA ve Halil Ertuğrul KARA’nın anneanneleri GÜLSÜM KEŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip Ulubey Belediye önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kaya dibi Mahallesi Dere Sokaktan Veli oğullarından Merhum Ali DEMİR ve Hatice DEMİR’in oğlu, Zülfiye Demirin eşi,  Turan DEMİR, Saynur ÖZDEMİR ve Melek KASAP’ın babası, İSMET DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Poturluk Mevkiinden Merhum Ali BAŞ’ın gelini, Sami BAŞ’ın eşi, Mehmet, Nezahat, Nejla, Safiye, İsmihan CANDER’in anneleri,  ÜMMEHAN BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün,  Saraycık Mahallesi Merkez caminde İkindi müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.08.2018

17.08.2018

Perşembe Çınar Mahallesinden, merhum Kerim ve Fadime Erdoğan’ın oğlu, Gönül Erdoğan’ın eşi, Ayşe, Nesrin, Hatice, Selami, Ferit ve merhum Yüksel Erdoğan’ın abileri, Gülşen, Dinçer, Uğurtan ve Oğuzhan Erdoğan’ın babaları, Eski Eczacı Kalfası TUNCER ERDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Çınar camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden, Kırışoğullarından, merhum Cemal Kırış’ın eşi, Elvan, Meryem, Ayşe ve Zehra Kırış’ın anneleri, Ali ve merhum Dursun Tatlıcan’ın  ablası, Orhan İştar’ın kayınvalidesi, Yener ve Selim Kırış’ın yengeleri HANİFE KIRIŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Öceli Mahallesi Orta Camiinde, İkindi Namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

16.08.2018

16.08.2018

Kırlı Mahallesi, Salafat mevkiinden, Aykırıoğullarından, merhum Cevat Aykut’un oğlu, Ahmet, Adem ve Aydın Aykut’un kardeşi ÖNDER AYKUT vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Kırlı Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Güzelyurt Mahallesinden merhum Kazım Ergen’in kızı, Nazım ve İbrahim Ergen’in ablası, Nuray, Sunay, Gülay, Tufan ve Orhan Ergen’in anneleri HACI HACER ERGEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Güzelyurt Camiinde İkindi namazından önce kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınyurt Mahallesi Bostancı mevkiinden, Musa Gençtürk’ün oğlu, berber Mehmet Gençtürk’ün kardeşi OKTAY GENÇTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün, saat 11.00’de Arpaköy Köseli camiinde kılınacak cenaze namazının ardından, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden, Manavoğullarından, merhum Osman Manav’ın oğlu, Hatice, Hamide, Osman ve Turan Manav’ın babaları ŞÜKRÜ MANAV vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Orta Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

15.08.2018

15.08.2018

Boztepe Köyü Kurucuoğlu Mahallesinden Kahyaoğullarından Merhum Nuri’nin kızı, Merhum Mehmet Güldüren’in eşi Arslan, İsmail, Ali, Cemile, Emine, Sebahat Güldüren’in annesi DURDİYE GÜLDÜREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Nizamettin Mahallesi Üçyol camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi, Sayaca Mahallesinden, Aliefendioğullarından, merhum Ali Altunbaş’ın oğlu, Necibe Altunbaş’ın eşi, Ali Kemal, Emine, Ayten ve Akife Altunbaş’ın babaları Hacı ABDUL KADİR ALTUNBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Gülyalı Sayaca Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yeşilyurt mahallesinden Şamil oğlu, Hicabi, Muammer İncedere’nin abisi MECİT İNCEDERE vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Yeşilyurt Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilyurt Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akçatepe Mahallesinden, Merhum Cemal Kurtbalcı’nın eşi, Fikriye, Emine, Mahmut, Safinaz ve Muammer Kurtbalcı’nın anneleri ŞÜKRİYE KURTBALCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Akçatepe Mahallesi Merkez Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Akçatepe mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun İli, Piraziz İlçesi, Gökçeali Köyünden, Celal Civek’in oğlu,Cemal Civek’in babası, Volkan ve Atakan Civek’in dedesi, AZİMET CİVEK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Akyazı Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökçeali Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.

14.08.2018

14.08.2018

Hürriyet Mahallesinden, İsmail Ateş’in oğlu, Fatma, Havva Sayime ve merhum Gazeteci Aydın Ateş’in babaları ÖMER ATEŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Hürriyet Mahallesi Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesi Orta mevkiiden, Balcıoğullarından, merhum Ömer Yücel’in oğlu, merhum Sabri, Necip, Özer, Öznur ve Hüsamettin Yücel’in kardeşleri, Ömer, Ömür ve Gönül Yücel’in babası UĞUR YÜCEL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün evinin önünde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yağızlı Mahallesinden, Hacıefendioğullarından, merhum Rüştü Özkan’ın oğlu, Fatma, Süreyya ve Rüştü Özkan’ın babası, Türkan Özkan’ın eşi İSHAK ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Yağızlı Merkez Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

13.08.2018

13.08.2018

Ulubey Karakoca mahallesinden, Vahitoğullarından, merhum Süleyman Bacaksız’ın oğlu, Gülbay Çakır Bacaksız’ın eşi, Aysel, Gülser, Nursel, Nurten, Sağra eski çalışanlarından Yüksel ve emekli astsubay Metin Bacaksız’ın babaları, merhum Arif, Ahmet, Şükrü, Mehmet Cafer ve Adile Bacaksız’ın kardeşi, Eski Kiremit ve İnşaat ustası ABDULLAH BACAKSIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Saat 11.00 de, Karakoca Mahallesi camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun İli Piraziz İlçesi, Esentepe Köyünden Selahattin, Yılmaz, Ordu Esnaflarından Sebahattin ve Emekli Öğretmen Celal Şahin’in kardeşleri, Emriye Şahin’in eşi, Yıldıray, Nermin, Nevin ve Fikriye Şahin’in babaları, Aydın Deniz’in kayınpederi, Ordu Yeni Çarşı Esnaflarından HACI ŞERAFETTİN ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Esentepe Köyünde Öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Merkez Mahallesi, Lazoğullarından merhum Remzi ve Hanife Aytekin’in oğlu, Ayşe, Fatma, Mehmet ve Süriye Aytekin’in kardeşleri, Tuğçe ve Ece Aytekin’in babaları TURGAY AYTEKİN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Orta Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz’de aile kabristanlığında defnedilecektir.

12.08.2018

12.08.2018

Nizamettin mahallesi ibasoğullarından merhum Mustafa İBAS’ın eşi, merhum Halis ve Nuriye ŞAHİN’in kızları, Kemal, Cemil, Nurten, Osman, Selahattin İBAS ile Necmiye DENİZ ve Emine BAŞAR’ın anneleri NAZMİYE İBAS vefat etmiştir. Cenazesi bugün Güzelyalı mahallesindeki evinden alınarak Nizamettin mahallesi Merkez camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mübarek köyü Dönfelek mevkiinden Rüştü kozun gelini, Şevki kozun eşi SENİYE KOZ vefat etmiştir.  Cenazesi bugün saat 11.00 de evinin önünde cenaze namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Bayramlı mahallesinden Koçoğullarından merhum Kaşif AKKOÇ un eşi Filiz, Zeliha ve Tamer AKKOÇ un anneleri NAİME AKKOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Bayramlı mahallesin deki aile kabristanlığına defnedilecektir.

11.08.2018

11.08.2018

Kızılhisar Mahallesinden Kıran Mevkiinden , Bektaşoğullarından , Hayrettin ve Fatma Bektaş’ın oğlu , Ayşegül Bektaş’ın eşi , Emsal Saytaş’ın abisi , Haydar , Enver , Avni , Osman ve Feridun’un yeğeni ERCAN BAKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:00’da evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra  Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra Konaklı Köyünden, merhum Hacı Ali Ünal’ın oğlu, Hatice Ünal’ın eşi, İbrahim ve Hasan Ünal’ın kardeşleri, Davut ve Hacı Ali Ünal’ın babaları OSMAN ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün, İkindi namazının ardından Bucak Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, yarın Alucra Konaklı Köyünde Aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hürriyet Mahallesinden Ateşoğullarından merhum Ahmet oğlu İDRİS ATEŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hürriyet Mahallesi Akbulut caminde kılınacak cenaze namazından sonra Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Kahyaoğullarından merhum Ali Yüce’nin gelini merhum Dursun Mercanın kızı Sait Yüce’nin eşi Çağdaş ve Sılanur Yüce’nin anneleri Ömer ve Mustafa Mercan’ın ablası SAYNUR YÜCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Ulubey İlçesi Yolbaşı Mahallesindeki Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Boztepe Mahallesi Çorbacıoğlu mevkiinden merhum Abdullah Çorbacının oğlu , İbrahim , Süleyman , Fatma ve zeynebin babaları , Havva Çorbacının eşi SEBAHATTİN ÇORBACI  vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Çorbacıoğlu Caminde kılınacak cenaze namazından sonra Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

Öceli Mahallesinden Ömerli mevkiinden Alibeyoğullarından merhum Ahmet Cabbarın oğlu merhum Seyfi, İbrahim, Durmuş, Aydın , Şinasi , Bahtiyar’ın kardeşi Murat ve Emre Cabbarın babası Nesime Cabbarın eşi ZEKİ CABBAR   vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00’da evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Ömerli mevkiinde Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

10.08.2018

10.08.2018

Altunyurt Mahallesinden, merhum Ali Osman Çavuş’un oğlu, Arif ,Alper, Caner, Arife ve Elif’in babaları, Emekli İmam Salih Çavuş’un kardeşi, Altunyurt Mahalle Muhtarı BAYRAM ÇAVUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Altunyurt Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahincili Mahallesinden Azaklıoğullarından, merhum Dursun Azaklı’nın oğlu, merhum Yunus Azaklı’nın kardeşi, Müberra, Ayla, Hülya, Ali, Muhsin, Şahin ve Sezgin’in babaları MUHLİS AZAKLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Şahincili Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çavuşlar Mahallesinden, Müftüoğullarından, merhum Sait Şensoy’un oğlu, merhum Ömer ve Faik Şensoy’un kardeşleri, Saim, Sait, Semra, Saime ve Semaye Şensoy’un babaları SADIK ŞENSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün, İkindi namazının ardından Çavuşlar Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi Merkez Mevkiinden, merhum Ali Korkmaz’ın oğlu, merhum Turan, Yekta ve Mehmet Korkmaz’ın kardeşi YETKİN KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hatipli Mahallesi, Kalyoncuoğullarından, merhum Ahmet ve Emine Kalyoncu’nun oğlu, Emine Kalyoncu’nun eşi, Yıldız, Kıymet, Gülay, Tülay, Şenay ve Kutluhan Kalyoncu’nun babaları, Ahmet Akınoğlu, Muammer Ersoy ve Erhan Durdu’nun kayınpederleri, merhume Cemile Akgül, Muharrem,Emin, Ergün, Telat, Hasan, Taliye, Fatma ve Ayşe’nin abileri Ordu İş Adamlarından FAHRİ KALYONCU vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Hatipli Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz Mahallesi, Turnalık Yaylası, Hacıoğullarından, Nafiye ve Nazım Özkan’ın oğlu, Aysel Özkan’ın eşi, Yağmur, Ömer ve Onur’un babaları, Erhan, Ufuk, Nazmi, Soner, Seyhan, Reyhan ve Derya’nın kardeşleri YENER ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, İkindi namazının ardından Turnalık Yaylası Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

09.08.2018

09.08.2018

Ulubey Doğulu mahallesinden, Kürtoğullarından Merhum Hüseyin Gündoğ’un eşi Hayrettin Gündoğ ve Şaziye Yücel’in annesi, Selahattin ve Alaattin Gündoğ’un ablası ŞEKER GÜNDOĞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çerli sahil mahallesinden, Kaymakçıoğullarından Merhum Yusuf Şener’in oğlu, Mehmet Şener’in kardeşi, köy hizmetlerinden emekli METİN ŞENER vefat etmiştir. Cenazesi bugün, öğle namazının ardından Çerli mahallesi, Fatma Hatun Yalı camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

08.08.2018

08.08.2018

Şahinkaya Mahallesi, Bacaksızoğullarından ,merhum Selim Bacaksız’ın oğlu, Mustafa, İbrahim Sami, Sinan ve Merhum Ali Bacaksız’ın kardeşi, Cemil, Cengiz, Çetin, Erdoğan ve Erol Bacaksız’ın babaları SALİM BACAKSIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Şahinkaya Mahallesi Kaytazlı mevkiide aile kabristanlığında defnedilecektir.

07.08.2018

07.08.2018

Yukarıtepe Mahallesi Sıraca Mevkiinden, Topçuoğullarından merhum Dursun Topuz’un oğlu, Ali, Hüseyin, Arif Topuz, Hacer Yener, Fatma Özcan ve merhum Burhan Topuz’un kardeşleri, Uygun Topuz’un eşi, HASAN TOPUZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11.00 de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra, Sıraca Kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hacı İbrahim Köksal’ın eşi, merhum Cemil, Cavit, Elhan, ve Çağlayan’ın anneleri, Yusuf, Orhan, Ayşegül ve Emine’nin kayınvalideleri, HACI ŞÜKRİYE KÖKSAL vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Turnasuyu Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyurt Mahallesinden, Hacıoğullarından Hacı Cevat Aydın’ın eşi, Muammer, Mualla, Muzaffer ve Zafer Aydın’ın anneleri, Belediye Meclis Üyemiz Adnan Çoban’ın kayınvalidesi HACI FATMA AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Bucak Mahallesi Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karacaömer Mahallesinden, merhum Dursun Ahmet ve merhum Safinaz Altaş’ın kızı, Ekrem, Mecbure Öztürk ve Sebahnur Kaya’nın ablaları, Ahmet, Dursun, Soner, Ömer, Serkan ve Samet Altaş’ların halaları, SAHURE ALTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Karacaömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından, sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alucra Armutlu Köyünden, merhum Zühtü Bayraktar’ın eşi, Mehmet ve Mustafa Bayraktar’ın anneleri, Eski Belediye Personeli Fatma Bayraktar’ın kayınvalidesi, AYŞE BAYRAKTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 10.00 da Akyazı mahallesi Altınkent Sitesinde helalleştirdikten sonra, ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Armutlu Köyünde defnedilecektir.

06.08.2018

06.08.2018

Şahincili mahallesinden, Pakize Yıldırımın eşi, eski muhtarlardan merhum Mustafa Kemal Azaklı’nın yeğeni, YUSUF KENAN YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün,Şahincili camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Galipoğullarından, merhum Arslan Şendere’nin eşi, Nihat, Hicabi, Esen, Osman, ve Cengiz Şendere’nin anneleri, merhum Ziya Bakan, Sevim ve Mehmet’in ablaları FATMA ŞENDERE vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 10:00 da Nizamettin Mahallesinde evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra, Ulubey Durak köyünde defnedilecektir.

04.08.2018

04.08.2018

Teyneli Mahallesi, Sıldıroğullarından merhum Salih Kılıçkaya’nın kızı, merhum Mehmet ve Ahmet Kılıçkaya’nın kızkardeşleri BİNNAZ KILIÇKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11:00 da Teyneli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey şahinkaya Mahallesinden Kaytalı Mevkiinden Çuhadar oğullarından Selim TEMİZ ‘in eşi Mustafa ,İmdat, Nazım, Vahide, Sedat ve Tevrat TEMİZ’lerin anneleri SANİYE TEMİZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00’ de aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Merhum Hasan ve Rukiye ÖZSOY’un oğlu Saniye ÖZSOY’un eşi Hakan ,Hasan ve Erkan ÖZSOY’un Babaları Ordu Belediyesi emekli Personellerinden MURAT ÖZSOY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki evinden alınarak Yeni Mahalle camiinde ilkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi şehir mezarlığında defnedilecektir.

03.08.2018

03.08.2018

Kökenli Mahallesinden, Çelebioğullarından Fatih ve Serya Çelebi’nin kızı, Mahmut Ali ve Döndü Çelebi’nin torunu, Engin, Dursun Ali, Yavuz Çelebi ve Nuran Tomakin’in yeğeni CEMRE ÇELEBİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11.00 ‘de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gürgentepe İlçemiz Alaseher Mahallesinden, merhum Fatma ve Kemal Kuru’nun oğlu, Mehmet, Mustafa, İsmail, Ünzile ve Kıymet’in kardeşleri,Nurgül Kuru’nun eşi, Aslı,Arzu,Kübra ve Sinem’in babaları EKREM KURU vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Gürgentepe İlçesi Alaseher Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu köyünden, merhum Hakkı ve Fatma’nın kızları, Levent, Aysel, Ahmet, Mustafa ve Nedim Keskin’in anneleri, merhum Hüseyin Keskin’in eşi HANİFE KESKİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, Nizamettin Soğukpınar Mezarlığında defnedilecektir.

Kırlı mahallesi, Salafat mevkii, Hasırcıoğullarından merhum Ömer İlgün’ün oğlu ŞANLI İLGÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Cuma namazının ardından Kırlı Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Efirli Mahallesi, Tarımcılar Sitesinden Nuran Yanık’ın eşi, Turgay Yanık, Nurdan Şenyurt, Fikriye Köse’nin babaları, Hasan Şenyurt ve Kemal Köse’nin kayınpederi, Aybars ve Ayberk’in dedeleri, Ordu Eski esnaflarından FAHRİ NURİ YANIK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, ikindi namazının ardından Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

02.08.2018

02.08.2018

Ulubey Koşaca Mahallesinden, Kabuloğullarından merhum Ahmet Durak’ın oğlu, Sezai ve Arslan’ın babaları AZİZ DURAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Ulubey Koşaca Mahallesinde saat 10:00 da kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çavuşlar Mahallesinden, Genceloğullarından merhum Temel Genç’in eşi, merhum Adalet, Şenol ve Gülhanım’ın anneleri, Beşir Öztürk’ün kayınvalidesi HANIM GENÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Orta Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Çavuşlar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesi, Yukarı sokaktan Merhum Hacı Mehmet ve Emriye Uzunbay’ın kızları, Temel, Osman, Özcan Uzunbay ve Nimet Kondak’ın kız kardeşleri, Hacı Mehmet İştar’ın eşi, İsa, Melek ve Nurcan’ın anneleri HACI CEMİLE İŞTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından Yemişli Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı mahallesi Şamıklıoğullarından Merhum Kemal Şahin’in eşi Kenan, Tevrat,Hakan, Nadire, Canan ve Nazan’ın anneleri NAZMİYE ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Akpınar Mahallesinden, Osmanoğullarından Ordu esnaflarından ayakkabıcı Fahri Yalçın’ın eşi, Oğuzhan ve Merve’in anneleri SEBAHAT YALÇIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından Akpınar mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

01.08.2018

01.08.2018

Gerce Mahallesinden, İmamoğullarından merhum Hasan Özbucak’ın oğlu YALÇIN ÖZBUCAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından Gerce Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kumrulu Mahallesinden, merhum Mehmet Kılıç’ın eşi, Kumrulu Mahallesi eki muhtarı Necati Kılıç, Müjgan ve Mehmet’in anneleri HALİSE KILIÇ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, ilkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Eyüplü Mahallesi,Kurdan mevkiinden Celal Korkmaz’ın eşi, Mehmet Kuvan’ın kızı, Sevgican, Rasim, Murat, Ayhan, Yalçın, Dursun ve Gülcan’ın anneleri NACİYE KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Eyüplü Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayadı Geriş mahallesinden Merhum bekçi Mehmet Sönmez’in oğlu YILMAZ SÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, aynı yerde saat 15.00’de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

31.07.2018

31.07.2018

Uzunmahmut Mahallesinden,Kızılliman sakinlerinden, Eğercekoğullarından, merhum Salim Tutar’ın eşi, Yüksel, İmdat, Mustafa, Güler, Fatma, Perihan ve Reyhan’ın anneleri ADİLE TUTAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Kızılliman mevkiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden, Çatalağız mevkiinden, merhum Abdullah Ergül’ün eşi, Nihat, Recep, Ali ve Nezihe’nin anneleri, Güven ve Nilüfer Ergül’ün babaanneleri, AYŞE ERGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Çatalağız mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Piraziz Balçıklı Köyünden, merhum Seyfi Yılmaz’ın oğlu, yufkacı Taner ve Öner Yılmaz’ın kardeşi, Sağlık Müdürü personellerinden Gökhan Yılmaz ve ilimiz esnaflarından mermerci Birol Yılmaz’ın yeğeni, CANER YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Piraziz Balçıklı köyünde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

AK PARTİ eski Milletvekillerinden Eyüp Fatsa’nın babası İSMAİL FATSA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Kumru Eskiçokdeğirmen Mahallesinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karaoluk köyünden, Eneboğullarından, Hacı Mehmet’in oğlu, Naim, Taner, Güler, Nermin ve Mevlüt’ün babaları, MEVLÜT ÇAPKIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Karaoluk Merkez camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Doğan Mahallesi, Orta sokaktan, DoğanKöyü muhtarı, Nadir Şensoy’un torunu, Hasan Şensoy’un kızı TUĞBA AKCAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Doğanköy Orta Mahallede öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

30.07.2018

30.07.2018

Ordu’nun eski esnaflarından, merhum Muzaffer Öztürk’ün eşi, İlyas, Mikail, Emine, Gülsüm ve Sündüz’ün anneleri RESMİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi bugün evinin önünde saat 17:00 de helalleştikten sonra, yarın Rize Çamlıhemşin aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Durak mahallesinden, Köyiçi mevkiinden, merhum Ömer Çakmak ve Fatma Çakmaklar’ın kızı, Bekir ve Azmi Çakmaklar’ın kızkardeşi, Damla Gün’ün annesi SUZAN ÇAKMAK  vefat etmiştir.Cenazesi bugün, İmam Hatip camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Ulubey Durak mahallesinde, saat 14.30 da aile kabristanlığında defnedilecektir.

29.07.2018

29.07.2018

Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesi Karşıkol Mevkiinden, Köleoğullarından Merhum İbrahim SAYAN’ın gelini, Ordu Eskipazar Mahallesi Camii İmam Hatib-i Şenol SAYAN’ın annesi, Ziya SAYAN’ın eşi, SELİME SAYAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, sabah saat 10.00’da Eskipazar Camiinin yanındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Ohtamış Mahallesi Karşıyol Mevkii Gücek Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yıldızlı mahallesinden Abdolarından Merhum Halis ÖZDEMİR’in oğlu, Ercan, Hakan ve Eda ÖZDEMİR’in babaları, Gülay ÖZDEMİR’in eşi, Orda Esnaflarından REFİK ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip evinin önünde kılınacak cenaza namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz ilçesi Başköy Meri mahallesinden Hartlı oğullarından Merhum Ali Osman ALTINEL’in eşi, Sezgin ve Sezer ALTINEL’in anneleri, AYŞE ALTINEL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip Başköy Meri Mahallesi merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Kirazdere Mahallesinden Merhum Osman SEYDİ’nin eşi, Huriye DEMİR, Ahmet SEYDİ ve Cemil SEYDİ’nin anneleri, HACER SEYDİ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip İmam Hatip Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kabadüz İlçesi Kirazdere Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Kadir SİNOP ve Nuray SİNOP’un kızı, Koray SİNOP’un kardeşi, Orgun ve Asya ERSOY’un anneleri, Metin ERSOY’un eşi, ŞAFAK ERSOY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Stadyum karşısındaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

28.07.2018

28.07.2018

Yukarı Tepe Mahallesi Oylak Mevkiinden, Celal DEMİR’in eşi Nejat, Sedat, Hatice ve Şükran DEMİR’in annesi, SANİYE DEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip kılınacak cenaza namazından sonra Yukarı Tepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Dikence Mahallesinden Kuruyeri mevkiinden Ataşoğullarından Merhum Mehmet TOKSOY’un oğlu, Cevdet ve Nejat TOKSOY’un kardeşi, Bülent TOKSOY’un babası, ALİ OSMAN TOKSOY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, saat 14.00 (ikide) Kuruyemiş mevkiinde kılınacak cenaza namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Taşbaşı Mahallesinden, Tomoroğullarından, Merhum Cemal Gür’ün eşi, Arzu, Nazlı, Abdullah ve Fatih Gür’ün anneleri, FATMA BAYRAM GÜR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Orta Camiide, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Efirli Mahallesi Hekim sokak aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Hacı Mustafa ve Merhum Cemile ORAL’ın oğlu, Nevber ORAL’ın eşi, Gökhan, İlhan, ve Mehmet ORAL’ın babaları, Merhum Sevim FURTUN, Merhum Galip ve Uğur ORAL’ın abileri, ORHAN ORAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, taşbaşındaki evinden alınarak Merkez Orta camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaza namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

Topluca Mahallesinden, Kalaycıoğullarından Hacı Ferhat ARSLAN’ın eşi, Mustafa, Erol, Durdiye ve Cevriye ARSLAN’ın anneleri, HATİCE ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip Ulu Camiinde kılınacak cenaza namazından sonra Topluca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Merhum Nuriye ve Merhum İbrahim TÜRER’in kızı, Tahsin, Süriye TÜRER’in, kızkardeşi, Necati ERASLAN’ın eşi, Candan ve Caner ERASLAN’ın anneleri, Taclan ERASLAN’ın kayınvalidesi, Ceren ERASLAN’ın, babaannesi, Emekli Öğretmen MUAZZEZ ERASLAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, öğle namazına müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaza namazından sonra Çakal Çıkmaz aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Kılavuz Mahallesinden Merhum Durmuş KÖZ’ün eşi, Ahmet, Şevket, Merhum İdris, Nezaket, Gülhanım ve Gönül ÖZCAN’ın annesi, SEFER ÖZCAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Cumhuriyet Mahallesi Garkın Mevkiindeki evinden alınarak Cumhuriyet Mahallesi Meydan camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaza namazından sonra Kılavuz Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

27.07.2018

27.07.2018

Kayadibi Mahallesinden, Kurtkuyu mevkiinden, merhum Bolamanlı İbrahim Odabaş’ın torunu, Mehmet Odabaş’ın oğlu, Ekrem, Ercan, Erhan ve Belkıs Odabaş’ın kardeşleri, ERAY ODABAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Alacaağaç Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Koşaca Mahallesinden, Durmuşoğullarından, merhum Salim Yıldız’ın oğlu, Nazmiye, Necmiye, Güler, Erdal, Gülay, Neziye ve merhum Yüksel Yıldız’ın babaları HASAN YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün saat:11’de, Koşaca Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesinden, Nebooğullarından, İhsan ve Emine Çelik’in oğlu, Behire Çelik’in eşi HAYATİ ÇELİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Günören Mahallesi Çatalağız Camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Erenli Mahallesinden, merhum Ahmet Toparlak’ın oğlu, Uzman Çavuş ŞAFAK TOPARLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Akyazı camiinde, Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Eskipazar Şehitlik yanındaki aile kabristanlığında defnedilecektir.

26.07.2018

26.07.2018

Efirli Mahallesi, Hekimoğlu sokaktan, Hekimoğullarından, merhum Ahmet Hekim’in kızı, Hacı Bahri Hekim’in eşi, Şahin Hekim’in annesi, Kahraman Minnet’in kayınvalidesi PAKİZE HEKİM vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Hekimsokağı Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kuylu mahallesinden, Hasanahmetoğullarından, Mustafa Karagöl’ün oğlu, Güven, Şahin ve Sema Karagöl’ün babaları, Ferhat, Muhlis ve Şükran Karagöl’ün abisi MAHMUT KARAGÖL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kuylu mahalle camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kabadüz İlçesi Başköy mahallesinden, Tikenli mevkiiden, Kırhasanoğullarından, Selami Akdeniz’in eşi, Ali Kır’ın kız kardeşi GÜLİZAR AKDENİZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, İmamhatip camiide ilkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karaağaç mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

25.07.2018

25.07.2018

Gürgentepe İlçesi, Muratçık Mahallesinden, merhum Kazım Gündüz’ün oğlu, Hüsne Gündüz’ün eşi, Mahizar, Fatma, Hikmet, İbrahim ve Dursun Gündüz’ün babaları, Yüksel Kahraman’ın kayınpederi CEMAL GÜNDÜZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, evinin yanında, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

24.07.2018

24.07.2018

Zafer Mahallesinden, Ali Can’ın eşi, Çonoğullarından merhum Ahmet Gündoğdu’nun kızı, merhum Abdullah, Süleyman, Mustafa, Hikmet Gündoğdu ve Fadime Akbulut’un kardeşi, Emine, Nesrin, Medain, Oktay, Olgun, Mustafa ve Soner Can,’ın anneleri, ZEKİYE CAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Ulu Camiide, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Zafer Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Artıklı Mahallesinden, Müezzinoğullarından, merhum Selim Yücel’in oğlu, merhum Mehmet ve Ali Yücel’in kardeşi, Selim, Selami ve İlhami Yücel’in babası, Saffet Yücel’in eşi HÜSEYİN YÜCEL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saat 11:00’de evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bayramlı Mahallesinden, Musakahyaoğullarından, merhum Hüseyin Bayramiç’in oğlu, Davut, Yusuf, Musa, İsa, Yunus ve Bülent Bayramiç’in babaları, Fahri ve Mustafa Bayramiç’in kardeşleri RECEP BAYRAMİÇ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, İmamhatip Camiinde, Öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Günören Mahallesi, Tepe mevkiinden, İmamoğullarından, merhum Arif Yaşaryıldızın oğlu, Abdullah Yaşaryıldız’ın abisi, Özcan ve Coşkun İmamoğlu’nun babası, Günören mahallesi eski muhtarlarından REMZİ İMAMOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün, evinin önünde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Saraycık Mahallesi, Aktam Mevkiinden, Civelekoğullarından, merhum Hasan Çetin’in oğlu, merhum Ali, Hasan, Nazım ve Mustafa Çetin’in kardeşleri, Murat Çetin’in amcası, Şerif Hasan Çetin ve Sema Bektaş’ın babaları DURSUN ÇETİN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Saraycık Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

23.07.2018

23.07.2018

Ulubey Kıranyağmur mahallesinden, Avcıoğullarından, Merhum Yusuf Aktaş’ın eşi, emekli öğretmen Özkan Aktaş, Ordu Belediyesi Personeli Salih Aktaş ve İhsan Aktaş’ın anneleri NECAHAT AKTAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, saat 11.00’de, Kıranyağmur Mahallesi aile kabristanlığında kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

22.07.2018

22.07.2018

Sağırlı mahallesinden uzun ömer oğullarından merhum Tevfik Uzunların oğlu Fikret Uzunlar’ın babası Fatma Uzunların eşi eski Bulancak FİSKOBİRLİK müdürü Zafer Uzunlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Yukarıkızılen mahallesi Müezzinoğlularından merhum Şaban Kıyak’ın eşi Ayşe, Hatice , Hacer , merhum Mustafa , Hacı , Sebahattin ve Sezai Kıyak’ın anneleri Fatma Kıyak vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulubey yıkarıkızılen mahallesi sıra sokak sarı sandık camiinde ikindi namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Altınordu ilçesi Öceli mahallesi Çakırlı sokaktan merhum Nazım Çakırın torunu Avnı , Hatice Çakırın oğlu Filiz , Meryem , Yıldız Çakır’ın abileri Fikret Çakır vefat etmiştir Cenazesi bugun Öceli merkez camiinde öğle namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi Kıran yağmur mevkiinden abdaloğullarından merhum Nail TATAR’ın eşi, Erol , Esra TATAR’ın anneleri, Sebahattin , Sadık , Talat ÖZTÜRK’ün kız kardeşi Necmiye TATAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de kıran yağmur mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Altınordu ilçesi yaraşlı mahallesinden merhum Fahri ve Faika Dağlaroğlu’nun kızı merhum Mehmet Ordu’nun eşi , Sezen ve Sakine’nin anneleri, Faik , Sevinç , Emine , Şengül kardeşleri Sûzan ORDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazının ardından yaraşlı köyü Üçyol camisinde cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

21.07.2018

21.07.2018

Dereiçi Mahallesinden, Recep Alioğlu. Hüsnü, Ahmet, Beytullah, Abdullah, Huriye, Hanife ve Hacer’in kardeşleri. Resul ve Meryem’in babaları Dereiçi Mahallesi Muhtarı ADEM YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Perşembe Yeni İhsaniye camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun Alucra Demirözü Köyünden Merhum Ali DEMİRÖZÜN oğlu. Hacı Mehmet DEMİRÖZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Giresun Alucra Demirözü Köyünde ikindi namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesinden Taştekne Mevkiinden Merhum Ömer RÜZGAR’ın oğlu. Ali DERVİŞOĞLU’nun kardeşi. TAHİR RÜZGAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Mahallesi Şahnalı Mevkiinde Melikoğullarından Merhum Hüseyin ve Behiye DUYAR’ın kızı. Merhum Aydın ve Yurdaşan DUYAR’ın ablaları. Merhum Mustafa DUYAR’ın eşi. Mürüvvet, Saliha ve Fatih DUYAR’ın anneleri. TÜRKAN DUYAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Kumbaşı camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

20.07.2018

20.07.2018

Gürgentepe Tikenlice Mahallesi Orta mevkiiden, Zilfaroğullarından, merhum Ziya Dokgöz’ün oğlu, Sezai, Hicabi, Akif ve Güner Dokgöz’ün babaları, Emine Dokgöz’ün eşi ADİL DOKGÖZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Tikenlice Orta Camiide, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Çerli mahallesinden, Bıcıloğullarından, merhum İlyas Sakarya’nın oğlu, Orhan, Muzaffer ve Ertuğrul Sakarya’nın babaları, CAFER SAKARYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Çerli merkez camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Esenyurt mahallesinden, Hacımemişoğullarından, merhum Abdullah Güzelkaya’nın oğlu, Tuncay ve Olcay Güzelkaya’nın babaları DURSUN GÜZELKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Esenyurt camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

19.07.2018

19.07.2018

Şenocak mahallesinden merhum Hüseyin ve Havva Çabuk’un oğlu, merhum Azime Çabuk’un eşi, Gültekin, Engin ve Hüseyin Çabuk’un babaları, emekli Hava Astsubayı MEHMET ÇABUK vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Kirazlimanı mahallesindeki merkez orta camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Şenocak Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Karşıyaka mahallesinden, Piraziz şerefli köyünden Kavrazlıoğullarından, merhum Ahmet Kandemir’in oğlu Zafer, Barış, Bülent ve Savaş Kandemir’in babaları, ŞABAN KANDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazından sonra Karşıyaka camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Piraziz Şerefli köyünde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Turnasuyu Mahallesinden, Fayikoğullarından, merhum Havva ve Ahmet Yıldız’ın oğlu, Fadime, Şadiye, Şaziye, Emine, Muzaffer, Nevzat ve Necat Yıldız’ın abileri, Nilgün, Birgül ve Betül Yıldız’ın babası, emekli öğretmen Perihan Yıldız’ın eşi, emekli müfettiş YUSUF YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Turnasuyu Divane Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyalı Mahallesinden, merhum İlyas ve Düriye Türnük’ün oğlu, merhum Vahap usta,Kerim, Abdülkadir ve Selim Türnük’ün kardeşleri,Mustafa ve Cumhur Türnük’ün amcaları,Gülcel, İlyas,Tufan Türnük’ün babaları ve Gülden Türnük’ün eşi CELİL USTA vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Güzelyalı Mahallesi Kirazlimanı camiinde kılınacak öğle namazının ardından aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey ilçesi, Uzunmahmut Mahallesi Yağcılar mevkiinden, Döngezoğullarından merhum Hasan Çakır’ın oğlu, merhum Ali, merhum Dursun ve Süleyman Çakır’ın kardeşi, Ticaret İl Müdürü Şenel Çakır, Büyükşehir Belediye Personeli Mümin Çakır, Ayşe Çakır ve Âlime Demetgül’ün babaları, MUSTAFA ÇAKIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Hacılar mahallesi, Güney sokaktan Mustafa Arslan’ın eşi, Ayhan, Hülya, Pempe, Leyla ve Soner Arslan’ın anneleri, ŞENEL ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Hacılar Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

18.07.2018

18.07.2018

Kayabaşı Mahallesi Dayısulu Mevkiinden, Kabacıoğullarından, merhum Cevat Kaya’nın eşi, Hacı Refik Aktaş’ın ablası, Mehmet, Coşkun, Muzaffer, Remzi, Gülüşan ve Şenay’ın anneleri KIYMET KAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kayabaşı Camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde defnedilecektir.

Kabadüz Aşağı Kirazdere Mahallesinden, Makaroğullarınndan, merhum Süleyman Arslan’ın oğlu, Mine Arslan’ın eşi, RAMİZ ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, İmam Hatip Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra, Bakacak Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

Yağızlı Mahallesinden, Hacıefendioğullarından, Tevfik Özkan’ın oğlu, Erdal ve Kadir Özkan’ın babası MEHMET ÖZKAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Yağızlı Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

17.07.2018

17.07.2018

Gülyalı Mustafalı Mahallesi, Yabü oğullarından, merhum Arslan ve Emine Yeşilyurt’un oğlu, Refiye Yeşilyurt’un eşi, Özkan, Emine ve merhum Özcan Yeşilyurt’un babaları, Haydar, Hasan, Vehbi ve merhum Ömer Yeşilyurt’un kardeşi, emekli Başkomiser ŞİDDET YEŞİLYURT vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Mustafalı Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey Şekeroluk Mahallesinden, Kabaloğullarından, Mehmet ve Hanife Akoluk ‘un oğlu, Atik, Hasbi ve Hamdi Akoluk’un kardeşleri, Serdar ve Serkan Seçkiner’in babası SAMİ SEÇKİNER vefat etmiştir.Cenazesi bugün, Şekeroluk Camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kırlı Merkez Mahallesinden, Menno oğullarından, emekli İmam Tevrat Özdemir’in eşi, GÜLADİYE ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Kırlı Merkez Camiinde, öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı yerde aile kabristanlığın defnedilecektir.

16.07.2018

16.07.2018

Alembey Mahallesinden, Abduoğullarından, Mecit Öztürk’ün oğlu, Erdem ve Cansel Öztürk’ün babaları, Meliha Öztürk’ün eşi BİROL ÖZTÜRK vefat etmiştir.Cenazesi Bügün, Orsan Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alembey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Güzelyurt Mahallesinden, Hamzaoğullarından, Merhum Mustafa Bal’ın oğlu, Uğur, Nermin, Mustafa ve Nuri Bal’ın babaları, Kıymet Bal’ın eşi, Zeki Keş’in kayınpederi NAZMİ BAL vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Güzelyurt Mahalle Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ARŞİV