VERGİ BORCU YAPILANDIRMA BÜYÜK FIRSAT

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Yeniden Yapılandırma” ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Tekintaş; 19 Ağustos 2016 tarihli, 29806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 6736 sayılı ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’un yürürlüğe girmesiyle milletimizin Belediyemize olan borçlarını yapılandırması için bir fırsatın daha ortaya çıktığını ifade etti.

“ALINAN VERGİLER HİZMET OLARAK DÖNÜYOR”

Resmi Gazetede yayımlanan kanun ile borcu olanlara büyük ödeme kolaylığı sağlandığını açıklayan Başkan Engin Tekintaş, “Vadesi geçmiş faiz uygulanmış vergi borcu bulunan vatandaşlarımız 31 Ekim 2016 tarihine kadar belediyemize yapacakları başvuru ile büyük oranda tahakkuk eden faiz indiriminden ve taksitle ödeme imkanından faydalanacaklar. Vatandaşlarımızın bu önemli yapılandırma hizmetinden faydalanmaları çok önemli. Alınan vergilerin Altınordulu hemşehrilerimize hizmet olarak geri döneceği de bilinmelidir”

“ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR”

Mükelleflerin 30.06.2016 tarih  (dahil ) bu tarih öncesine dayanan vadesi geçtiği halde ödenmeyen idari para cezaları hariç amme borçlarını; Peşin veya  6-9-12-18 eşit taksitler halinde yapılandırabilir. Detaylı bilgi için www.Altinordu.bel.tr veya 444 40 52- 2250104 nolu telefonlardan detaylı bilgi alınabilinir.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>