“YAZ FUTBOL OKULU” SEZONU KAPATTI

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen “Yaz Futbol Okulu” 2015 yılı sezonunu tamamladı.Durugöl 1 nolu sahada düzenlenen sezonun kapanış etkinliğine Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyespor yönetimi , kulüp antrenörleri ve sporcular katıldı.

6-14 yaş guruplarında 115 sporcunun katıldığı “Yaz Futbol Okulu”nun kapanış etkinliğinde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çocukların eğitimlerine destek vermenin yanında sportif manada da gelişimlerine katkı sağlamak için bu tür spor organizasyonları düzenlediklerini söyledi

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “TAKIM OLMA RUHUNU SAĞLADIK”Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada “Sorumluğumuz gereği ilçemizde sporla uğraşmak isteyen gençlerimize bir kapı araladık. 6-14 yaş grubunda bir takım olma ruhunu sağladık. Sporcularımız yaptıkları antrenman ve maçlarla kendilerini geleceğe hazırlamaya çalıştı“ diye konuştu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, SPORCULARA SESLENDİ:

OKUL SEZONUNDA HAFTA SONLARI ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Sporculara seslenen Başkan Tekintaş,“ Benim sizden dileyim spor okulunda gösterdiğiniz özverili çalışmayı okul sezonu içerisinde hafta sonları hocalarınız nezdinde çalışmanıza devam etmenizdir. Ergin Hoca Altınordu Belediyespor‘un çalışmalarını ekibiyle birlikte koordine ediyor. Aynı ölçekte alt yapı grubunda yer alan Atilla ve Mutlu hocalarımız ve diğer arkadaşlarımız sizlerle birlikte çalışmaya devam edecekler. Aynı zaman da tüm kayıtlı öğrencilerimizle Eylül ayında başlayıp Haziran ayına kadar bu çalışmaları Cumartesi Pazar sürdüreceğiz. Bu arada da sporcu sayısını arttıracağız. Büyük bir aile olarak çalışmayı sürdürmeye devam edeceğiz.“ ifadelerini kullandı.