Yediyıldız’dan Başkan Tezcan’a Ziyaret

TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı AK Parti Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

haber

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı AK Parti Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız Başkan Tezcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yediyıldız: “Biz, Bir Ve Beraberiz”

Gerçekleşen ziyarette konuşan TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı AK Parti Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yapılacak olan çalışmalarda iş birliği içerisinde olacaklarını ifade eden Yediyıldız, “Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Celal Tezcan Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ordu’muzun ve ilçelerimizin her zaman hizmetindeyiz. Biz biriz, beraberiz ve hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Başkan Celal Tezcan’a başarılar diliyor, hep birlikte güzel hizmetler yapmayı temenni ediyorum” dedi.

Başkan Tezcan: “Hep Birlikte Çalışacağız”

AK Parti Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, insana hizmet etmek için hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Her zaman istişare içerisinde olacaklarını dile getiren Başkan Tezcan, “Hizmet etmekteki tek hedef; insana hizmet etmek düşüncesidir. Biz aynı takımın içerisindeki oyuncular gibiyiz. Her birimiz üzerimize düşen görevi yerine getirerek hizmet golünü kaleye atmayı hedefliyoruz. Yaptığımız çalışmalarda istişarelerde bulunup en doğru kararı vermek ve en hayırlı hizmetleri yapmak için çaba göstereceğiz. Ziyaretleri ile bizi onurlandıran AK Parti Ordu Milletvekilimiz Op. Dr. Şenel Yediyıldız’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

haber