Altınordu Belediyesi

e-Vatandaş

"Özelleştirilmiş İnteraktif Vatandaş Portalı"

ALTINORDU BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

ALTINORDU BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

ALTINORDU BELEDİYESİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

BAŞKAN TÖREN, “ÖĞRETMENLİK DÜNYADAKİ EN ONURLU MESLEKLERİN BAŞINDA GELMEKTEDİR"

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde hayata geçirdiği sosyal yönlü çalışmalarla toplumun tüm kesimlerinden takdir toplayan Altınordu Belediyesi geleceğimizin mimarları öğretmenleri bu öğretmenler gününde de unutmadı.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Altınordu Belediyesi ekipleri İl ve ilçe milli eğitim müdürlükleri, okulların tamamını ve şehirde faaliyet gösteren eğitim sendikalarını ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladılar. Kutlama ziyaretlerinde Kur’an Kursu öğretmenleri de unutulmadı.

Tüm okulların öğretmenler odalarını tek tek ziyaret eden belediye ekipleri öğretmenlere çiçek takdiminde bulundu. Başkan Aşkın Tören'in selamlarını, hediyelerini ve kutlama mesajını ulaştırdılar.

BAŞKAN TÖREN "TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ YÜREKTEN KUTLUYORUM"

Öte yandan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören yayınladığı mesajla 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Öğretmenliğin dünyadaki en onurlu mesleklerin başında geldiğini vurgulayan Başkan Tören mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bilgisiyle, tecrübesiyle, irfanıyla, sabırla, vefayla, aşkla harf harf geleceğimizi inşa eden ve dünyamızı aydınlatan kıymetli öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü'nü yürekten kutluyorum.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, görevleri başında şehit olan ve aramızdan ayrılıp ahirete irtihal eden öğretmenlerimizi saygıyla, rahmetle yâd ediyorum.

Şehrimizde ve Bayrağımızın dalgalandığı her yerde öğrencileri ve ülkesi için emek veren tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler diliyorum” ifadelerine yer verdi.